Wierzchosławice
Dodano: Piątek, 12 maja 2017 12:28

Dni otwarte w DDOM

Dzienny Dom Opieki Medycznej w Wierzchosławicach to nowatorska placówka opieki senioralnej, która pokazuje swoją skuteczność terapeutyczną. Teraz warunki opieki nad podopiecznymi będą mogli poznać wszyscy zainteresowani.

Dodano: Piątek, 1 lipca 2016 13:56

Twoja droga do zdrowia w Wierzchosławicach

Centrum Zdrowia Tuchów rozpoczyna realizację projektu pt. „Dzienny Dom Opieki Medycznej w Wierzchosławicach - Twoja droga do Zdrowia” . Jego celem jest poprawa stanu zdrowia i samodzielności życiowej 100 osób niesamodzielnych, które zostaną objęte wsparciem. Będą to głównie seniorzy w wieku ponad 65 lat. Chodzi o mieszkańców powiatów: tarnowskiego, dąbrowskiego, brzeskiego i bocheńskiego oraz samego Tarnowa.

Dodano: Środa, 25 lutego 2015 17:21

Węzeł Wierzchosławice. Prezydent Tarnowa: "Zrobię wszystko aby ta inwestycja powstała"

Przygotowanie koncepcji połączenia węzła autostradowego w Wierzchosławicach z SAG w Tarnowie było tematem spotkania samorządowców w Tarnowie.

Dodano: Niedziela, 1 września 2013 12:22

Zdrowie podczas Święta Karpia (zdjęcia)

Na początek zabiegi rehabilitacyjne, konsultacje dermatologiczne i badanie USG jamy brzusznej. Później rozmowy na temat poszczególnych świadczeń Centrum Zdrowia Tuchów i pokaz pierwszej pomocy. Tak przebiegała promocja zdrowia podczas drugiego dnia Festynu Rodziny w ramach Święta Karpia w Wierzchosławicach.

Dodano: Piątek, 19 lipca 2013 23:53

Rehabilitacja dla zdrowia, dla urody - Biała sobota w Wierzchosławicach

Porady i zabiegi w zakresie rehabilitacji to jedna z zasadniczych części programu Białej soboty w Wierzchosławicach. Można będzie także wykonać badania EKG serca, zmierzyć ciśnienie i poziom glukozy we krwi. Ponadto przewidziano konsultacje stomatologiczne dla dzieci.

Dodano: Czwartek, 8 września 2011 13:53

Premier na podsumowaniu projektu DiAMEnT

Premier Donald Tusk był gościem spotkania podsumowującego rok szkolny 2010/2011 w projekcie DiAMEnT, które odbyło się w Centrum Kultury Wsi Polskiej w Wierzchosławicach. Rolę gospodarza pełnił wicemarszałek Roman Ciepiela.

Reklama
Reklama
Groteska
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl