Golemo
Weekend
Dodano: Niedziela, 24 listopada 2019 10:15

Polska zobacz więcej - trwa weekend za pół ceny

Trwa ogólnopolska akcja „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. W dniach 22-24 listopada 2019 roku wiele muzeów, restauracji i hoteli dostępnych jest w specjalnych, atrakcyjniejszych niż zwykle cenach. Także w Małopolsce.

Dodano: Środa, 9 maja 2018 06:51

Bawili się i łamali prawo w długi weekend

Aż kilkunastu użytkowników dróg z powiatu oświęcimskiego jadących po wypiciu alkoholu zatrzymali stróże prawa znad Soły w długi majowy weekend.

Dodano: Wtorek, 8 maja 2018 11:50

III Majówka w Sercu Podhala (zdjęcia)

Długi weekend w gminie Szaflary zakończył się wspólną zabawą na III Majówce w Sercu Podhala. Głównym punktem programu była próba pobicia rekordu Polski w lepieniu pierogów na czas w parach.

Dodano: Poniedziałek, 30 kwietnia 2018 09:45

Bezpieczna majówka – porady jak nie paść ofiarą przestępstwa

Podróżując samochodem wybierzmy odpowiednie miejsce do parkowania. Lepiej unikać nieuczęszczanych i nieoświetlonych parkingów, a opuszczając pojazd nie pozostawiać w miejscach widocznych żadnych wartościowych rzeczy, typu: bagaż, torebka, laptop, telefon komórkowy czy panel radioodtwarzacza. Takie rzeczy najlepiej zabrać ze sobą, a jeżeli nie jest to możliwe, najlepiej je schować, np. do bagażnika. Często zdarza się też, że skradziony w wyniku rozbicia szyby przedmiot, stanowi o wiele mniejszą wartość lub nawet jest bezwartościowy w porównaniu do wartości rozbitej szyby.

Dodano: Niedziela, 29 kwietnia 2018 14:59

Zakopiańskie targi staroci (zdjęcia)

Wiosenne targi staroci w Zakopanem to już tradycja. Każdego roku w weekend majowy okolica Placu Niepodległości zamienia się w raj dla miłośników antyków, starych książek czy najróżniejszych bibelotów.

Dodano: Piątek, 27 kwietnia 2018 17:47

Peleton przemknie przed małopolskie szosy

W długi majowy weekend lepiej zostawić samochody w domu. Drogami województwa przejedzie peleton Wyścigu Kurierów.

Dodano: Piątek, 27 kwietnia 2018 12:10

Wymiana płyt monolitycznych pod estakadą Jacka Kaczmarskiego

Od soboty, 28 kwietnia rozpocznie się awaryjna wymiana płyt pod torowiskiem na skrzyżowaniu ulic: Klimeckiego, Kuklińskiego, Powstańców Wielkopolskich i Nowohuckiej. W związku z prowadzonymi pracami zmieni się organizacja ruchu na wspomnianym skrzyżowaniu. Do 5 maja, ruch tramwajów pomiędzy Rondem Grzegórzeckim, a skrzyżowaniem ulic: Saskiej i Lipskiej będzie wstrzymany. Linie 9, 20, 50, 720 i 750 pojadą objazdami, dzięki czemu ominą modernizowany odcinek jezdni.

Dodano: Czwartek, 8 marca 2018 13:10

Weekend za pół ceny w MNK: oglądaj arcydzieła za grosze, odwiedź Rembrandta w EUROPEUM

„Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” to akcja Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiej Organizacji Turystycznej, zachęcająca do podróżowania i zwiedzania. W dniach 9-11 marca w setkach polskich hoteli, restauracji oraz placówek kultury ceny będą obniżone o 50 procent. Do akcji – już po raz kolejny – przyłącza się także Muzeum Narodowe w Krakowie.

Dodano: Sobota, 29 kwietnia 2017 14:09

Coraz większy ruch na zakopiance. Turyści jadą na Podhale na długi weekend majowy

Na zakopiance jest coraz tłoczniej, a w takich miejscach jak Skomielna Biała czy Klikuszowa napotkać można już na korki na nitce w kierunku Zakopanego.

Dodano: Wtorek, 25 kwietnia 2017 15:44

Impulsem na weekend majowy do Zakopanego

Z myślą o turystach wyjeżdżających w weekend majowy na Podhale, 29 kwietnia oraz 3 maja Koleje Małopolskie uruchomią dodatkowe pociągi przyspieszone na trasie Kraków Główny – Zakopane. Bilety w atrakcyjnie cenie można kupić już dziś za pośrednictwem aplikacji iMKA, karty MKA oraz systemu e-podróżnik.

Dodano: Wtorek, 25 kwietnia 2017 12:25

Weekend majowy w Krakowie - będą utrudnienia w ruchu

Na długi weekend majowy zaplanowano remonty al. Słowackiego, ulic Dietla i Conrada oraz torowiska na skrzyżowaniu Wielickiej i Nowosądeckiej.

Dodano: Piątek, 29 lipca 2016 16:57

Krynica na weekend i nie tylko

Położona kilkanaście kilometrów od Nowego Sącza Krynica jest bardzo ciekawą propozycją dla tych, którzy chcieliby złapać oddech.

Dodano: Piątek, 23 stycznia 2015 08:31

KRAKÓW. Eko Fashion Weekend

W dniach 29 stycznia - 1 lutego odbędzie się kolejna edycja Eko Fashion Weekendu, organizowanego przez Krakowskie Szkoły Artystyczne. Jego kulminacją będzie pokaz mody recyklingowej Junk Fashion Show (1 luty).

Dodano: Środa, 3 grudnia 2014 13:06

Mikołajkowy Weekend z Olgą Boznańską w Muzeum Narodowym w Krakowie

W Gmachu Głównym Muzeum Narodowego w Krakowie 6 i 7 grudnia odbędzie się Mikołajkowy Weekend z Olgą Boznańską. Przygotowano liczne atrakcje związane z wystawą, która cieszy się ogromnym powodzeniem wśród publiczności. W programie m.in. oprowadzania kuratorskie, warsztaty dla dorosłych, ścieżka edukacyjna dla dzieci, zniżki na katalog wystawy „Olga Boznańska” oraz niektóre gadżety z nią związane, a także akcja promocyjna „Od Mikołaja dla Mikołaja” i specjalna oferta w muzealnej kawiarence.

Dodano: Sobota, 27 września 2014 16:45

Szczawnicki hotel nagrodzony

W Warszawie odbyła się gala na której wręczano wyróżnienia „Werandy Weekend”. Wśród nagrodzonych znalazł się szczawnicki Modrzewie Park Hotel.

Dodano: Sobota, 6 września 2014 22:01

Cudze chwalicie swojego nie znacie

Jeszcze tylko jutro wszystkie zabytki i instytucje kultury powiatu bocheńskiego otwierają swoje podwoje i odkryją przed zwiedzającymi część swoich tajemnic. Wszystko to dzięki organizowanej już po raz siódmy przez starostwo imprezy pod nazwą „Weekend z zabytkami Powiatu Bocheńskiego”.

Dodano: Wtorek, 26 listopada 2013 19:56

Zimowy weekend w Zakopanem za pół ceny (14-15 grudnia)

ZAKOPANE. Zbliżają się "mikołajki" i Gwiazdka, toteż mamy dla turystów i zakopiańczyków wyjątkowy prezent. Jest nim Zimowy Weekend za pół ceny, połączony z otwarciem w naszym mieście sezonu narciarskiego 2013/2014 - informuje Łukasz Dorula z Biura Promocji Zakopanego.

Dodano: Czwartek, 22 sierpnia 2013 20:46

Długi Weekend na RusińSKI (zdjęcia)

W dniach 15-17 sierpnia na Rusińskim Wierchu na mieszkańców i turystów czekały 3 różnotematyczne imprezy; Festyn Familijny, DJ'ski Balet z Widokiem na Tatry oraz Muzyczny Piknik z gwiazdą wieczoru FUTURE FOLK.

Dodano: Czwartek, 15 sierpnia 2013 15:47

Bilans początku długiego weekendu na drogach

Sześć wypadków, w których rannych zostało sześć osób – to bilans początku długiego weekendu. Według danych małopolskiej policji drogowej, do tych zdarzeń doszło od środy po południu do czwartku 15 sierpnia do południa.

Dodano: Sobota, 23 czerwca 2012 20:57

Aero Moto Weekend w Popradzie (duża galeria)

SŁOWACJA. W Popradzie po raz kolejny odbył się piknik lotniczy połączony z wystawą starych samochodów. W tym roku - w wersji uboższej niż poprzednio, ale to nie znaczy, że atrakcji było mniej.

Dodano: Piątek, 4 maja 2012 21:57

Wycieczka na Halę Krupową (zdjęcia)

Weekend majowy to idealny czas na górskie wycieczki. Jednak, kto lubi ciszę i spokój w tym czasie zdecydowanie ucieka od Tatr. Idealnym miejscem na wypoczynek jest pasmo Policy - docelowym miejscem wędrówki jest Hala Krupowa.

Dodano: Wtorek, 27 września 2011 11:30

Spotkajmy się w Zakopanem - weekend za pół ceny! - czyli jesienią taniej pod Tatrami

ZAKOPANE. Lokalni samorządowcy wraz z Urzędem Miasta zaangażowali się w projekt "Spotkajmy się w Zakopanem - weekend za pół ceny!". - Akcja, która odbędzie się w połowie października jest formą przekazania podziękowań dla turystów za udany letni sezon turystyczny w Zakopanem - wyjaśnia Łukasz Chmielowski.

Dodano: Wtorek, 24 maja 2011 09:55

Weekend z Maluchem - wyjazd w Beskid Śląski 11 - 12 czerwca

Studenckie Koło Przewodników Górskich w Krakowie zaprasza na wyjazd w Beskid pod hasłem: „Weź Malucha w góry - pod chmury!”. To oferta dla wszystkich rodziców lub opiekunów z bardzo małymi i średnio małymi dziećmi (w wieku kilka miesięcy - 3-4 lata).

Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Reklama
cross
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl