Golemo
Wandalizm
Dodano: Wtorek, 18 września 2018 19:06

Oświęcim idzie na wojnę z wandalami

W magistracie grodu znad Soły zorganizowano specjalne zebranie w sprawie szpecących mury miejskich budynków napisów.

Dodano: Niedziela, 9 października 2016 11:55

Zatrzymany dealer narkotyków

Tarnowscy policjanci udaremnili wprowadzenie na lokalny rynek środków odurzających w ilości ponad 170 porcji o wartości 5000 złotych. Marihuana została znaleziona u 23-latka z powiatu tarnowskiego.

Dodano: Poniedziałek, 3 października 2016 09:02

Odpalili race i wyrzucili na teren stacji Orlen

Wczoraj około godziny 14.00 kibice Korony zmierzający na mecz z Cracovia koło zbiegu ul. Królewskiej i Smoluchowskiego odpalili i wyrzucili race na teren stacji Orlen. Zostali błyskawicznie wyprowadzeni z autobusu przez policje oraz przeszukani.Policja zatrzymała kilka osób.

Dodano: Niedziela, 2 października 2016 12:01

Sądeccy policjanci zatrzymali włamywacza

Kilkanaście minut zajęło policjantom zatrzymanie sprawcy kradzieży z włamaniem. 26-latek już usłyszał zarzuty. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Dodano: Sobota, 24 września 2016 13:04

Narkotyki w słoiku

Około 1400 działek dealerskich marihuany o czarnorynkowej wartości 35 tys. zł. miał w mieszkaniu 31-letni mieszkaniec jednej z podsądeckich miejscowości. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów Referatu d/w z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Dodano: Piątek, 23 września 2016 14:38

Zatrzymano mężczyznę, który podając się za pracownika ZUS oszukiwał i okradał mieszkańców Tarnowa

Przytomna reakcja pani Stanisławy pozwoliła tarnowskim policjantom na zatrzymanie osoby, która udając pracownika ZUS oszukiwała oraz okradała mieszkańców Tarnowa. Policjanci zatrzymali 27-latka, któremu przedstawiono 11 zarzutów oszustwa i kradzieży na łączną sumę ponad 11 tysięcy złotych.

Dodano: Czwartek, 22 września 2016 14:16

Straż Graniczna znalazła nielegalny alkohol i papierosy

Funkcjonariusze Placówki Straży Granicznej w Zakopanem zatrzymali obywatela Polski za przechowywanie i przewożenie wyrobów akcyzowych w postaci papierosów, krajanki tytoniowej i alkoholu bez polskich znaków skarbowych akcyzy.

Dodano: Poniedziałek, 19 września 2016 12:53

Awantura po meczu Podhale - Cracovia. Policja zatrzymała kibiców "Szarotek"

Czterech mieszkańców Nowego Targu, kibiców drużyny TatrySki Podhale Nowy Targ, zostało zatrzymanych wczoraj wieczorem przed halą lodową pod zarzutami zakłócenia porządku i ładu publicznego.

Dodano: Sobota, 17 września 2016 09:32

Kąpiel w Morskim Oku (film)

Na pomysł pływania w Morskim Oku wpadł turysta zza wschodniej granicy. Nagranie z kąpieli zamieścił w internecie.

Dodano: Środa, 14 września 2016 11:11

Nietrzeźwy rowerzysta próbował pozbyć się narkotyków

Policjanci z Komisariatu Policji w Kętach zatrzymali nietrzeźwego rowerzystę. Mężczyzna będzie również odpowiadał za posiadanie narkotyków, których próbował się pozbyć wrzucając je pod radiowóz policyjny.

Dodano: Sobota, 27 sierpnia 2016 23:16

Poszukiwany sprawca napadu

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu prowadzą czynności mające na celu ustalenie i zatrzymanie mężczyzny, który 25 sierpnia około godziny 17.25 wtargnął do jednego z punktów jubilerskich w Nowym Sączu, a następnie grożąc pracownicy przedmiotem przypominającym broń palną, dokonał kradzieży biżuterii.

Dodano: Wtorek, 23 sierpnia 2016 13:06

Skradziono samochód, którym jeździł na rehabilitację niepełnosprawny chłopiec

W nocy z niedzieli na poniedziałek (z 21 na 22 sierpnia) z parkingu pomiędzy blokiem przy ul. Reja 5 a Reja 8 w Olkuszu skradziono forda s maxa. Autem na rehabilitację był dowożony niepełnosprawny chłopiec.

Dodano: Czwartek, 18 sierpnia 2016 12:42

Zatrzymany złodziej samochodów - próbował uciekać i chciał potrącić jednego z funkcjonariuszy

Krakowscy policjanci zatrzymali 39-letniego złodzieja samochodów. Mężczyzna próbował uciekać i chciał potrącić jednego z policjantów.

Dodano: Wtorek, 16 sierpnia 2016 14:38

Odurzyli i okradli 21-latka

Krakowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy odurzyli, a następnie okradli 21-letniego chłopaka. Sprawcy usłyszeli zarzuty rozboju i zostali objęci dozorem policyjnym.

Dodano: Sobota, 13 sierpnia 2016 21:17

Kolejna plantacja konopi indyjskich. Tym razem w salonie domu jednorodzinnego

Współdziałanie policjantów z komisariatu V w Krakowie oraz komisariatu w Skawinie zaowocowało zatrzymaniem dwóch osób podejrzewanych o zorganizowanie plantacji konopi indyjskich.

Dodano: Sobota, 13 sierpnia 2016 13:11

Plantacja konopi indyjskich w Wieliczce

Policjanci z VI Komisariatu Policji w Krakowie wspólnie z policjantami z Komisariatu Policji w Gdowie dotarli do posesji, na której uprawiano konopie indyjskie. Plantacja prowadzona była w wynajmowanym domu jednorodzinnym. Przygotowana uprawa liczyła 217 krzewów w różnych stadiach wzrostu.

Dodano: Środa, 3 sierpnia 2016 11:19

Policjanci z Oświęcimia poszukują sprawców rozboju w sklepie jubilerskim w Zatorze

Policja z Oświęcimia nadal szuka trzech napastników, którzy napadli na jubilera w Zatorze.

Dodano: Środa, 27 lipca 2016 18:27

Rabczańscy policjanci zatrzymali podpalacza

Funkcjonariusze policji z Rabki zatrzymali 26 letniego podpalacza, który podpalił zabudowania gospodarcze.

Dodano: Piątek, 22 lipca 2016 15:08

Zakopał psa żywcem. Nie uniknie kary

Właściciel psa, który prawdopodobnie postanowił się pobyć swego schorowanego pupila, usłyszał zarzuty znęcania się nad zwierzęciem. Mimo braku naocznych świadków nie uniknie kary.

Dodano: Poniedziałek, 4 lipca 2016 12:44

Policjanci odnaleźli kierowcę ciężarówki, podejrzanego o potrącenie rowerzysty i ucieczkę z miejsca zdarzenia

Policjanci z Komisariatu Policji w Zatorze sukcesem zakończyli poszukiwania kierowcy ciężarówki, który potrącił lusterkiem rowerzystę, a następnie nie zatrzymując się odjechał z miejsca zdarzenia. Funkcjonariusze ustalili również, że 24 – latek zdawał sobie sprawę z tego, co zrobił.

Dodano: Czwartek, 30 czerwca 2016 09:57

Krakowscy policjanci zatrzymali mężczyzn, którzy napadli na starszego pana

Zdarzenie miało miejsce w środę (28.06.) w rejonie placu Bohaterów Getta. Do starszego mężczyzny podeszło dwóch mężczyzn oferując sprzedaż skarpetek. Gdy przechodzień odmówił – mówiąc, że nie jest zainteresowany przygodnymi zakupami, sprzedawcy użyli siły. Jeden z nich szarpiąc mężczyznę obezwładnił go, a drugi z nich przeszukał pokrzywdzonego.

Dodano: Niedziela, 1 lutego 2015 11:19

KRAKÓW. Mężczyzna rysował kluczem po źle zaparkowanych autach

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który przez 8 miesięcy używając klucza do mieszkania rysował karoserie samochodów zaparkowanych przy ulicach Dajwór i Starowiślnej. To 68-letni mieszkaniec Krakowa. Łączna wartość strat spowodowanych przez podejrzanego wynosi 16 tys. zł.

Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl