Golemo
Wakacje
Dodano: Wtorek, 25 sierpnia 2020 13:00

Loto w Muzeum Żup Krakowskich

Trwają warsztaty w ramach rodzinnej akcji "Lato z Muzeum" w Wieliczce. Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka zaprasza jeszcze do 28 sierpnia

Dodano: Czwartek, 19 lipca 2018 16:40

Wakacyjne zwiedzanie Teatru im. Słowackiego

W okresie wakacyjnym Drzwi Teatru im. Słowackiego pozostają otwarte! Zapraszamy do zwiedzania jednej z najpiękniejszych placówek teatralnych w Europie.

Dodano: Czwartek, 21 czerwca 2018 16:50

Wakacje 2018 w komunikacji zbiorowej

Okres wakacji od wielu lat wiąże się ze zmniejszeniem częstotliwości przejazdów autobusów i tramwajów wożących krakowian i przyjezdnych po Krakowie. Lato 2018 r. będzie jednak okresem z największą liczbą kursów w porównaniu z poprzednimi latami.

Dodano: Środa, 5 kwietnia 2017 14:39

Amerykańskie wakacje dla młodzieży po raz drugi w Krynicy-Zdroju

Na początku wakacji 60 uczniów klas 5 i 6 szkół podstawowych oraz klas 1-3 gimnazjów z Gminy Krynicy-Zdroju będzie miało ponownie okazję do rozwijania umiejętności konwersacji w języku angielskim podczas drugiej edycji Summer English Camp. Gmina Krynica-Zdrój we współpracy z Fundacją Kościuszkowską ponownie podjęła się organizacji letnich warsztatów języka angielskiego prowadzonych przez amerykańskich nauczycieli i stażystów.

Dodano: Wtorek, 9 sierpnia 2016 12:04

Jak zaplanować wakacje z dziećmi w górach?

Lipiec za pasem, ale sezon urlopowy trwa w najlepsze. Przed nami jeszcze co najmniej cały miesiąc, który możemy wykorzystać na wymarzone rodzinne wakacje. Podróż z dziećmi to często nie lada wyzwanie, dlatego radzimy, jak się przygotować do takiej wyprawy.

Dodano: Piątek, 29 lipca 2016 16:57

Krynica na weekend i nie tylko

Położona kilkanaście kilometrów od Nowego Sącza Krynica jest bardzo ciekawą propozycją dla tych, którzy chcieliby złapać oddech.

Dodano: Sobota, 25 czerwca 2016 10:16

Prezentujemy nową kampanie społeczną fundacji Drużyna Mistrzów Sport Muzyka Pasja

Bezpieczne Wakacje, Trzeźwa Rekreacja -- niechaj te hasła i duch pasji Drużyny Mistrzów przyświeca Waszym wakacyjnym wyjazdom .

Dodano: Poniedziałek, 20 czerwca 2016 16:53

Wakacje w Mieście

Burmistrz Nowego Targu Grzegorz Watycha zaprasza wraz z Miejskim Ośrodkiem Kultury i Spółdzielczym Domem Kultury na szereg zajęć w ramach akcji "Wakacje w Mieście".

Dodano: Poniedziałek, 20 czerwca 2016 16:52

Wakacje z Oświęcimskim Centrum Kultury

Oświęcimskie Centrum Kultury zaprasza na cykl imprez i warsztatów dla dzieci i młodzieży. Szczegóły poniżej.

Dodano: Środa, 2 lipca 2014 22:37

Pomóżmy im wyjechać nad morze...

Pedagodzy i nauczyciele z trzech trzech tarnowskich domów dziecka należący do Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom "Struktura" wymyślili piękne wakacje dla swoich wychowanków, a także kilku dzieci z ubogich rodzin. Nie dość, że nad ośrodek leży na najdalej wysuniętej na wschód plaży w Polsce, na samym końcu zielonej Mierzei Wiślanej w Krynicy Morskiej, to wypoczynek ma być połączony z niebanalna edukacją.

Dodano: Poniedziałek, 30 czerwca 2014 20:53

Wakacje z głową

Choć wakacje rozpoczęły się deszczową aurą, a lato na gorące się nie zapowiada bądźmy mimo wszystko optymistycznie nastawieni i czujni. Choć część rodaków zostaje latem w ojczyźnie, niektórzy zamarzą o egzotyce. Pamiętajmy, że wizyta w trzech dalekich krajach ze względu na nasze bezpieczeństwo jest wykluczona. Są wśród nich: Kenia, Pakistan i Liban.

Dodano: Wtorek, 17 czerwca 2014 21:49

"Wakacje z Duchami" w Niedzicy

W ten weekend w Niedzicy zorganizowany zostanie cykl imprez pod hasłem "Wakacje z duchami". Na najkrótszą noc w roku - z 21 na 22 czerwca, zaplanowane są pokazy pirotechniczne. Nowa propozycja wakacyjna ZEW Niedzica skierowana jest głównie do najmłodszych odbiorców, ale nie zabraknie oferty dla całych rodzin.

Dodano: Wtorek, 3 czerwca 2014 19:17

Theatrum Musicum – wakacje z muzyką klasyczną

Od czerwca do sierpnia Kraków stanie się jedną z największych scen muzyki klasycznej w Europie. A to dzięki Theatrum Musicum – projekt ten prezentował będzie wakacyjną ofertę krakowskich instytucji muzycznych pod jednym wspólnym szyldem. W dzisiejszej konferencji prasowej prezentującej idee nowego przedsięwzięcia wziął udział członek zarządu Jacek Krupa.

Reklama
Reklama
Hokej NT JP
Najczęściej czytane
Reklama
Groteska
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl