Wóz
Dodano: Środa, 19 lutego 2020 15:56

Krakowska policja ma nowe radiowozy

Na dziedzińcu Komendy Miejskiej Policji w Krakowie odbyło się uroczyste przekazanie kluczyków do dziewięciu nowych radiowozów, wśród których znalazł się jeden pojazd oznakowany i 8 nieoznakowanych.

Dodano: Wtorek, 1 maja 2018 17:10

Majówka z parowozem pod Tatrami (zdjęcia)

ZAKOPANE. W ramach projektu „Małopolskie Szlaki Turystyki Kolejowej” który ma na celu promocję atrakcji turystycznych Małopolski do Zakopanego przyjechał zabytkowy pociąg z 1934 roku.

Dodano: Sobota, 23 grudnia 2017 10:25

Górale przywieźli choinkę do Wadowic

Po raz trzeci do Domu Rodzinnego Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach dotarła choinka z tatrzańskich lasów podarowana przez Wspólnotę Leśną w Witowie.

Dodano: Piątek, 1 grudnia 2017 14:24

Po pijanemu urządził żonie awanturę, a potem podpalił się w radiowozie

Zakopiańska policja zatrzymała wczoraj wieczorem w Białym Dunajcu 42-letniego mężczyznę, który po pijanemu zaczął się w domu awanturować z żoną.

Dodano: Wtorek, 2 maja 2017 20:11

Złoto, srebro i wóz bojowy na jubileusz OSP (zdjęcia)

Wicestarosta nowosądecki Antoni Koszyk wręczył dziś Złote i Srebrne Jabłka Sądeckie sześciu druhom Ochotniczej Straży Pożarnej w Krużlowej Wyżnej. Z okazji 70. rocznicy założenia tej jednostki przekazał też promesę w kwocie 5 tys. zł na dofinansowanie zakupu umundurowania bojowego.

Dodano: Środa, 26 października 2016 14:17

Oddział Bajka - Wędrująca Szpitalna Biblioteka na stałe w Krakowie (zdjęcia)

W czwartek kolejny 41 Bajkowóz czyli Wędrująca Szpitalna Biblioteka trafi na stałe do Krakowa. Tym razem Bajkowóz otrzyma Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego na Os. Na Skarpie 66.

Dodano: Piątek, 20 lutego 2015 12:47

Tarnowskie wieże dla nowych czołgów

Spory wkład w opracowanie Wozu Wsparcia Bezpośredniego nazywanego nowym polskim czołgiem mają wnieść Zakłady Mechaniczne Tarnów. W myśl umowy podpisanej z OBRUM Gliwice spółka zajmie się opracowaniem autonomicznego modułu wieżowego z systemem zasilania armaty i napędem zamykania okna dosyłania.

Dodano: Niedziela, 11 stycznia 2015 12:17

Broń i amunicja w bagażu

Funkcjonariusze Śląsko-Małopolskiego Oddziału Straży Granicznej na terenie Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków – Balice zatrzymali obywatela Cypru, który nielegalnie przewoził broń i amunicję.

Dodano: Piątek, 19 grudnia 2014 20:42

Nowy radiowóz dla rabczańskich policjantów

W Komisariacie Policji w Rabce-Zdroju odbyło się uroczyste przekazanie kluczyków do nowego radiowozu zakupionego z „Funduszu Wsparcia Policji”. Zakup samochodu wsparł Urząd Miejski w Rabce-Zdroju, który dołożył 32,5 tys. zł.

Dodano: Piątek, 10 października 2014 11:23

Kakaowóz w Krakowie

Prawie każdy z nas kocha czekoladę. Mało kto jednak nie wie w jakich warunkach powstaje kakao jej główny składnik i kto płaci wysoką cenę aby dotarła do naszych sklepów.

Dodano: Wtorek, 26 listopada 2013 19:38

Gmina Czorsztyn została ukarana 10 tysiącami złotych grzywny za brak przetargu na wywóz śmieci

Gmina Czorsztyn została ukarana przez Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Środowiska Delegaturę w Nowym Sączu grzywną za nieprzeprowadzenie przetargu na wywóz śmieci, do którego obligowała ją ustawa. W Polsce ukarano za podobne niedostosowanie się do ustawy 17 gmin. Czorsztyńska jest jedyną w województwie małopolskim.

Dodano: Poniedziałek, 17 czerwca 2013 12:11

KRAKÓW. Wygrano przetarg na wywóz śmieci

Konsorcjum firm: Van Gansewinkel, ASA, Sita i Małopolskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami wygrało przetarg na wywóz i zagospodarowanie. Roczny koszt wywozu śmieci wyniesie 24 mln zł.

Dodano: Sobota, 17 listopada 2012 17:52

Od przyszłego roku każdy wóz z turystami wjeżdżający na trasę do Morskiego Oka będzie monitorowany

Zaprzęgi konne wożące turystów do Morskiego Oka będą od przyszłego letniego sezonu kontrolowane za pomocą systemu kamer. Władze Tatrzańskiego Parku Narodowego zdecydowały się na takie rozwiązanie po wykryciu szeregu nieprawidłowości ze strony wozaków.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl