Golemo
Uratowanie
Dodano: Środa, 24 stycznia 2018 19:20

Pracownicy Kolei Małopolskich uratowali pasażerowi życie

"To prawdziwy wzór postawy obywatelskiej i świadectwo niecodziennej odwagi" - mówił marszałek Jacek Krupa do pracowników Kolei Małopolskich. Sylwester Gajda i Kamil Biernat pod koniec zeszłego roku przeprowadzili akcję reanimacyjną w pociągu wojewódzkiego przewoźnika. Szybkie i właściwe działanie sprawiło, że uratowali pasażerowi życie.

Dodano: Sobota, 13 stycznia 2018 11:48

Policjanci z Dobczyc uratowali 35-latka

Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Dobczycach opatrzyli rannego mężczyznę. Zatamowali płynącą krew i czuwali nad stanem poszkodowanego do czasu przyjazdu pogotowia ratunkowego.

Dodano: Środa, 8 listopada 2017 14:46

Internauci i Interpol uratowali mieszkańca Małopolski

Znali się z wirtualnej rzeczywistości, ale dostrzegli realne problemy mieszkańca Myślenic. Internauci skupieni wokół jednej z gier komputerowych widząc kłopoty swego współgracza, powiadomili policję. Niepokojące informacje do Polski przybyły aż z Islandii.

Dodano: Wtorek, 26 lutego 2013 22:04

Posłowie PiS: "Rosną szanse na uratowanie PKL S.A. przed sprzedażą"

ZAKOPANE. W Kuźnicach zorganizowana została konferencja prasowa z udziałem posłów PiS - Anny Paluch i Andrzeja Adamczyka. Jak podkreślają parlamentarzyści - działania Prawa i Sprawiedliwości w sprawie PKL jak na razie skuteczne.

Reklama
Reklama
Groteska
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl