Ulice
Dodano: Środa, 14 marca 2018 18:52

Na ulice Krakowa nie wyjdą strażnicy turystyczni

W stolicy Małopolski nie powstanie osobna formacja, która by mogła zająć się niesfornymi gośćmi z kraju i ze świata. Na powołanie Straży Turystycznej nie pozwala prawo.

Dodano: Czwartek, 21 września 2017 20:53

Po ulicach Krakowa jeżdził dziś "muzyczny" tramwaj (zdjęcia)

Jednym z elementów przygotowanych na inaugurację 73 sezonu artystycznego Filharmonii Krakowskiej był kursujący ulicami Krakowa Filharmoniczny tramwaj.

Dodano: Poniedziałek, 17 czerwca 2013 14:36

Krakowski Marsz w Obronie Wolnych Mediów (duża galeria)

W niedzielę ulicami Krakowa przeszedł kilkutysięczny II Małopolski Marsz w obronie TV Trwam. Jego uczestnicy domagali się należnego miejsca na cyfrowym multipleksie i wolności mediów. Organizatorem manifestacji było Stowarzyszenie Solidarni 2010 w Krakowie, a współorganizatorem Kluby Gazety Polskiej.

Dodano: Niedziela, 26 maja 2013 12:28

Krakowskimi ulicami przeszedł "Marsz Rotmistrza Pileckiego"

Wczoraj, 25 maja ulicami Krakowa przeszedł "Marsz Rotmistrza Pileckiego" dla uczczenia w 65. rocznicę śmierci rtm. Witolda Pileckiego. Jego uczestnicy wyruszyli po mszy w Bazylice Mariackiej i przeszli do Parku im. dr. Henryka Jordana, gdzie znajduje się popiersie rotmistrza. Powiewały biało-czerwone chorągiewki oraz widać było transparenty i portrety Żołnierzy Wyklętych.

Dodano: Wtorek, 5 marca 2013 12:26

Zwiększono liczbę patroli o 20% na krakowskich ulicach

Krakowska drogówka zwiększyła o 20 proc. liczbę patroli i o blisko 25 proc. liczbę kontroli prędkości i trzeźwości. W lutym 2013 r. wystawionych zostało o ponad 500 mandatów więcej niż w lutym 2012 r. Zdaniem policjantów jednocześnie zwiększa się bezpieczeństwo na drogach.

Dodano: Piątek, 8 czerwca 2012 19:52

Pojawią się nowe ulice w gminie

Rada Miejska w Chełmku podjęła Uchwałę o nadaniu nazw nowym ulicom. Obszar położony na terenie osiedla "Stare Miasto" wciąż jest rozbudowywany, powstają nowe budynki mieszkalne w tym rejonie.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl