Uczniowie
Dodano: Środa, 29 listopada 2017 14:14

90 tysięcy złotych dla zdolnych uczniów (zdjęcia)

90 tysięcy złotych – to kwota stypendiów naukowych fundowanych przez Zarząd Powiatu na czele ze starostą Markiem Pławiakiem dla najzdolniejszych uczniów szkół prowadzonych przez Powiat Nowosądecki.

Dodano: Niedziela, 14 maja 2017 15:13

Uczniowie w pilotażowym projekcie „Małopolska Pamięta" (zdjęcia)

Klasa humanistyczna z II LO w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Nowym Targu przez dwa lata uczestniczyła w pilotażowym projekcie edukacyjnym polegającym na wypracowaniu modelowej wizyty studyjnej w Oświęcimiu i Miejscu Pamięci Auschwitz. Działania były finansowane przez Powiat Nowotarski i Samorząd Województwa Małopolskiego.

Dodano: Poniedziałek, 1 maja 2017 15:28

Sukces młodych orawskich akordeonistów w Chorwacji

Dużym sukcesem zakończył się dla dwóch uczniów Orawskiej Samorządowej Szkoły Muzycznej w Jabłonce 42. Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy w Puli.

Dodano: Poniedziałek, 24 kwietnia 2017 21:44

Bezpieczeństwo na drodze w teorii i praktyce (zdjęcia)

Członek Zarządu Powiatu Nowosądeckiego Marian Ryba wręczył dziś nagrody zwycięzcom powiatowych eliminacji Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W rywalizacji wzięło udział blisko 300 uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z terenu miasta i powiatu. Honorowy patronat nad turniejem sprawował starosta nowosądecki Marek Pławiak.

Dodano: Sobota, 25 czerwca 2016 00:47

Uczniowie z Małopolski liderami programu stypendialnego „Na Rodzinę Można Liczyć”

16 uczniów z Małopolski otrzymało stypendia o wartości 32 000 zł w ramach IV edycji ogólnopolskiego programu „Na Rodzinę Można Liczyć”. Młodzież z naszego województwa wygrała też konkurs na najlepszą inicjatywę na rzecz lokalnej społeczności, na realizację której dostała 5 000 zł.

Dodano: Wtorek, 31 marca 2015 22:52

Uczniowie "Sokoła" na III Targach Edukacyjnych (zdjęcia)

KRAKÓW. Zespół Szkół nr 1 uczestniczył w III Targach Edukacyjnych, promując kierunki kształcenia dostępne w ofercie szkoły. "Sokół" miał do dyspozycji 60 metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej i w pełni z tego skorzystał.

Dodano: Wtorek, 24 marca 2015 00:24

Uczniowie nowotarskiego "Sokoła" na Mundialu Zawodów we Francji (zdjęcia)

Od 12 do 16 marca br. w Lyonie we Francji odbywał się Mundial Zawodów - międzynarodowe targi edukacyjne, na których Zespół Szkół nr 1 im. W. Orkana z Nowego Targu wspólnie z Urzędem Marszałkowskim i Technikum Poligraficznym z Krakowa reprezentował województwo małopolskie.

Dodano: Poniedziałek, 9 lutego 2015 15:01

Dzień Bezpiecznego Internetu - zajęcia dla małopolskich uczniów

Jutro obchodzony będzie Dzień Bezpiecznego Internetu – zainicjowany W 2004 r. przez Komisję Europejską w celu zwrócenia uwagi na kwestię bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych. Z tej okazji, w ramach projektu Województwa Małopolskiego „Zagrożenia w Sieci – profilaktyka reagowanie”, z uczniami szkół podstawowych spotkają się policjanci z Wydziału Prewencji KWP w Krakowie

Dodano: Poniedziałek, 19 stycznia 2015 11:48

Interaktywny przewodnik po Krakowie

Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Krakowie postanowili sprawdzić w jakim stopniu Kraków jest miastem dostępnym dla niepełnosprawnych. Rezultaty swojej pracy zamieścili w specjalnym przewodniku „Miejskie Dynamo”

Dodano: Środa, 8 października 2014 13:58

Jesteś zdolny? Uczęszczasz do szkoły w Małopolsce?

Nie przegap szansy i aplikuj o stypendium z Małopolskiego programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych. W ciągu 12 miesięcy możesz otrzymać aż 6.000 zł na rozwój swoich zainteresowań edukacyjnych.

Dodano: Poniedziałek, 2 lipca 2012 20:23

Tatrzański Park Narodowy zakończył realizację projektu „Polscy i słowaccy uczniowie poznają Tatry – cykl imprez edukacyjnych”

Wspólne zajęcia edukacyjne polskich i słowackich uczniów na Słowacji zakończyły realizowany przez TPN mikroprojekt. Uczestniczyło w nich 45 uczniów wraz z opiekunami. Dzieci poszły na wycieczkę do Szczyrbskiego Jeziora i zwiedziły alpinarium mieszczące się przy Muzeum TANAP w Tatrzańskiej Łomnicy.

Reklama
Reklama
Koronawirus
Najczęściej czytane
Reklama
Bajania
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl