Tylmanowa
Dodano: Niedziela, 6 czerwca 2021 22:00

Michał Schlegel zwycięzcą 59. Małopolskiego Wyścigu Górskiego

Dziś rano do trzeciego etapu Małopolskiego Wyścigu Górskiego kolarze wyruszyli z Jabłonki. Na starcie obok Urzędu Gminy zawodnikom kibicowali mieszkańcy, wójt gminy oraz zespoły regionalne.

Dodano: Piątek, 31 maja 2019 14:53

Premier odwiedził sześcioraczki z Tylmanowej. W prezencie dał rodzicom samochód

Szef rządu spotkał się ze szczęśliwą rodziną oraz personelem placówki krakowskiego Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Premier wręczył rodzicom sześcioraczków, państwu Marcom z Tylmanowej, kluczyki do samochodu, który jest dostosowany do potrzeb 9-osobowej rodziny.

Dodano: Wtorek, 22 sierpnia 2017 07:38

Prezes Prawa i Sprawiedliwości chodził po górach w naszym regionie

W niedzielę Jarosław Kaczyński wszedł na szczyt Koziarz nad Tylmanową. Znajduje się tam wieża widokowa - jedna z czterech, jakie wybudowała niedawno gmina Ochotnica Dolna.

Dodano: Środa, 19 października 2016 12:51

680 lat Tylmanowej - wsi zakorzenionej w tradycji i pracowitości mieszkańców (zdjęcia)

Uroczystość rozpoczęła się Mszą św. w kościele parafialnym pw. Miłosierdzia Bożego w Tylmanowej, której przewodniczył ks. dr Czesław Noworolnik w asyście proboszcza parafii w Tylmanowej ks. Marka Mroczka, rezydenta ks. Jana Chlebka, wikariusza ks. Romana Hopej oraz proboszcza parafii w Ochotnicy Górnej ks. dr Stanisława Kowalika. Mszę św. uświetnił śpiew w wykonaniu Chóru Parafialnego „Misericordia”.

Dodano: Niedziela, 2 października 2016 17:39

Potrącenie w Tylmanowej. W Tworkowej samochód wpadł do rzeki

Do wypadku doszło w Tylmanowej na przejściu dla pieszych. Motocyklista potrącił trzy osoby. Zarówno piesi jak i motocyklista wraz z pasażerem zostali ranni.

Dodano: Środa, 29 lipca 2015 20:37

Trwają poszukiwaia 17-letniego mieszkańca Tylmanowej

Policja nadal poszukuje Seweryna Adamczyka, mieszkańca Tylmanowej, który dwa lata temu, 17 marca o godzinie 14:30 opuścił miejsce zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił.

Dodano: Niedziela, 26 lipca 2015 10:54

Rowerowa masa krytyczna w Tylmanowej

W Tylmanowej odbył się przejazd protestacyjny, który miał na celu zwrócenie uwagi na problem, jakim jest brak ścieżki rowerowej na odcinku drogi wojewódzkiej 969 Krościenko -Tylmanowa- Łącko. W akcji wzięli udział podhalańscy posłowie.

Dodano: Wtorek, 21 lipca 2015 13:11

W sobotę protest i blokada drogi w Tylmanowej

Organizatorzy akcji protestacyjnej poinformowali, że w sobotę o godz. 13 będą blokować przejazd drogą 969 przez Tylmanową. Chcą w ten sposób zwrócić uwagę na problem braku ścieżki rowerowej, którą mogliby bezpiecznie dojeżdżać do szkoły czy pracy.

Dodano: Czwartek, 11 września 2014 20:35

Wystawa prac Jana Jachymiaka - „Picassa z Tylmanowej”

W piątek, 12 września br. o godzinie 18.00 w Domu Ludowym im. J. Ćwiżewicza w Bukowinie Tatrzańskiej rozpocznie się wernisaż wystawy znanego w regionie malarza - Jana Jachymiaka.

Dodano: Wtorek, 15 stycznia 2013 13:47

Wypadek autokaru z dziećmi w Tylmanowej (zdjęcia)

Na ostrym zakręcie drogi gminnej w Tylmanowej doszło do wypadku autokaru wiozącego dzieci i młodzież w wieku 11-16 lat z okolic Kielc, przebywającą na feriach zimowych w pensjonacie „Jurkowski” w Ochotnicy Dolnej. Autokar wiózł nastoletnich 47 pasażerów na wycieczkę do Szczawnicy.

Reklama
Reklama
Intermed
Najczęściej czytane
Reklama
Bike
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl