Trening
Dodano: Piątek, 17 lipca 2020 20:16

Tak się szkolą terytorialsi

Takiego szkolenia jeszcze nie było! Ratownictwo pożarowe, wodne, drogowe, ewakuacja osób z terenów zalewowych, patrolowanie, wspinaczka górska, przeszukiwanie terenu, przyjmowanie śmigłowca, strzelanie, udzielanie pomocy przedmedycznej tonącemu, umacnianie wałów.

Dodano: Wtorek, 30 lipca 2019 14:18

Syreny zawyją 1 sierpnia

Służby wojewody małopolskiego informują, że w ramach treningów i ćwiczeń dotyczących systemów alarmowania, celem jednoczesnego upamiętnienia 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, 1 sierpnia 2019 roku o godz. 17:00 nadany zostanie akustyczny sygnał alarmowy.

Dodano: Czwartek, 6 września 2018 20:12

Prawdziwy wojownik nie walczy na ulicy - bezpłatne treningi Ju Jitsu

"Prawdziwy wojownik nie walczy na ulicy” to inicjatywa Małopolskiego Urzędu Marszałkowskiego, który powierzył jej realizację Stowarzyszeniu Grappling Kraków.

Dodano: Niedziela, 21 stycznia 2018 12:24

Na Kalatówkach trwają treningi lawinowe

W ten weekend ratownicy TOPR szkolą turystów i mieszkańców Podhala w zakresie prawidłowego posługiwania się zestawem lawinowym w ramach dni otwartych Lawinowego Centrum Treningowego.

Dodano: Wtorek, 9 grudnia 2014 00:01

Trening w formie zabawy dla podopiecznych z Domu Dziecka (zdjęcia)

NOWY TARG. W klubie ADHD oraz podczas Pucharu Polski K1 prowadzone były zbiórki środków na rzecz wychowanków zakopiańskiego Domu Dziecka. - Wpadliśmy na pomysł z kolegami, żeby forma finansowa nie była jedyną pomocą i okazaniem zainteresowania dziećmi. Postanowiliśmy zorganizować dzień, który będzie dla dzieciaczków odskocznią od normalnego dnia. Zaplanowaliśmy dzień aktywności fizycznej w formie zabawy - tłumaczy Łukasz Rajba.

Dodano: Poniedziałek, 6 października 2014 11:43

Mistrz nordic walking trenował nowotarżan

Prawie trzy godziny trwał trening nordic walking z mistrzem świata Tomaszem Brzeskim, którego na trzy organizowane przez siebie spacery zaprosił instruktor tej dyscypliny Arkadiusz Marczyk. – Mistrz trochę dał nam w kość – uśmiechał się po spotkaniu Marczyk.

Dodano: Środa, 19 czerwca 2013 10:05

Darmowe treningi biegania w Krakowie

Przez całe lato profesjonalni trenerzy prowadzą codzienne i darmowe sesje treningowe w Krakowie dla początkujących i zaawansowanych biegaczy. Akcja ma promować zdrowy styl życia wśród mieszkańców miasta i przygotować uczestników do wrześniowego Krakow Business Run 2013. Treningi będą odbywać się do połowy września.

Dodano: Wtorek, 5 marca 2013 12:04

Na Kalatówkach uruchomiono stacjonarne treningowe centrum lawinowe

W ramach trwającej od grudnia ub. r. II edycji akcji "Lawinowe ABC" na Kalatówkach funkcjonuje stacjonarne treningowe centrum lawinowe. Będzie ono służyć turystom, narciarzom i wspinaczom. Zakup centrum został sfinansowany przez Tatrzański Park Narodowy i PZU - partnera akcji "Lawinowe ABC.

Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl