Tragedia
Dodano: Niedziela, 14 lutego 2021 12:57

Tragedia w Tatrach. Dwie osoby zginęły pod zwałami śniegu

Lawina, która zeszła wczoraj z Kopy Kondrackiej na słowacką stronę Tatr porwała dwóch skialpinistów. Trzecia osoba - zdołała samodzielnie wydostać się spod zwałów śniegu i wieczorem powiadomiła słowackich ratowników górskich. Akcja poszukiwawcza zakończyła się w niedzielę rano.

Dodano: Niedziela, 3 stycznia 2021 12:40

Okoliczności tragedii w Nowej Białej bada prokuratura

Na początku przyszłego tygodnia znane mają być wyniki sekcji zwłok trzech młodych mieszkańców Nowej Białej, uczestników imprezy sylwestrowej w budynku szatni sportowej klubu sportowego Łęgi.

Dodano: Poniedziałek, 10 lutego 2020 13:14

Tragiczny wypadek w Bukowinie Tatrzańskiej. Wiatr zerwał dach. Dwie osoby nie żyją (zdjęcia)

Orkan Sabina dotarł na Podhale. Na terenie obok wyciągu narciarskiego na Rusińskim Wierchu silny podmuch wiatru zerwał blaszany dach z jednego z budynków. Dach uderzył w grupę narciarzy. Nie żyje matka i 15-letnia córka.

Dodano: Czwartek, 22 sierpnia 2019 19:12

4 ofiary śmiertelne po stronie polskiej, 1 po słowackiej, 89 poszkodowanych - najnowszy bilans tragedii w Tatrach

Najnowsze informacje o skutkach tragicznej burzy w Tatrach przekazał w Zakopanem wojewoda małopolski Piotr Ćwik.

Dodano: Piątek, 22 lutego 2019 12:08

O włos od tragedii na Wiśle w Krakowie

Dzięki wzorowej postawie krakowskich policjantów i strażaków i udało się uniknąć kolejnej tragedii - funkcjonariusze, narażając swoje życie, uratowali tonącego mężczyznę.

Dodano: Wtorek, 5 lutego 2019 16:00

Sądowy finał tragedii w Białce Tatrzańskiej

Rok więzienia w zawieszeniu i 20 tys. zł grzywny - taki wyrok usłyszał dziś w Sądzie Rejonowym w Zakopanem Paweł Dziubasik, członek zarządu spółka Bania. Był on oskarżony o niedopełnienie obowiązków i nieumyślne zaniechania w utrzymaniu budowli w odpowiednim stanie technicznym, które skutkowały śmiercią dwóch osób.

Dodano: Czwartek, 8 marca 2018 19:58

Zelczyna – nowe informacje ws. tragedii

Po tym, jak jeden z mieszkańców podkrakowskiej miejscowości po powrocie do domu odkrył zwłoki swej żony i dzieci, sprawę przejął prokurator z Wieliczki. Podał nowe fakty dotyczące zaistniałego tam dramatu.

Dodano: Środa, 7 marca 2018 08:16

Tragedia w Zelczynie - nie żyje kobieta i trójka dzieci

W Zelczynie, niedaleko Skawiny doszło do tragedii. Po powrocie z pracy 40-letni mąż odnalazł ciała: swojej żony oraz trójki dzieci. Do tej pory nie ustalono przyczyn ich śmierci. Służby pracują na miejscu.

Dodano: Środa, 20 grudnia 2017 07:30

Gdyby nie ci policjanci, mogłoby dojść do tragedii

Czerwony kur swe niszczycielskie harce rozpoczął przed południem w Chrzanowie na ul. Kwiatowej. Informacja o pożarze budynku trafiła do policjantów Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie.

Dodano: Poniedziałek, 11 grudnia 2017 17:01

Porywacze dzieci w rękach policji!

Między innymi małopolscy stróże prawa przyczynili się do rozwiązania sprawy porwania dziecka dla okupu. Kilkudziesięcioosobowy zespół najlepszych śledczych, powołany przez Komendanta Głównego Policji, pracował nad tą sprawą bezustannie wraz z zespołem prokuratorów z Prokuratury Okręgowej w Krakowie. Łącznie w jej wyjaśnienie zaangażowanych było kilkuset policjantów.

Dodano: Poniedziałek, 4 grudnia 2017 12:57

Tragicznie rozpoczął się sezon narciarski w Słowackich Tatrach. Nie żyje 61-letni Polak

Polski narciarz doznał wypadku w ośrodku narciarskim Zverovka w Tatrach Zachodnich. Rozpoczęta natychmiast reanimacja prowadzona przez ratowników górskich i służby medyczne nie przyniosła skutku.

Dodano: Wtorek, 2 maja 2017 11:11

Tragiczny wypadek w Niepołomicach

Na drodze 75 w miejscowości Niepołomice samochód osobowy potrącił rowerzystę. Mężczyzna zginął.

Dodano: Czwartek, 27 kwietnia 2017 15:24

Tragiczny finał poszukiwań 42-latka z Orawy

Około godziny 13:30 zakończono poszukiwania 42-letnniego mieszkańca Lipnicy Wielkiej. Jego ciało zostało odnalezione w lesie.

Dodano: Środa, 5 kwietnia 2017 18:39

Podpalił żonę. Jest akt oskarżenia

Do Sądu Okręgowego w Krakowie trafił akt oskarżenia ws. mężczyzny, który w Wolbromiu usiłował w sierpniu zeszłego roku zabić swą małżonkę. Grozi mu nawet dożywocie.

Dodano: Wtorek, 4 kwietnia 2017 13:18

Tragiczny wypadek na krajowej siódemce w Januszowicach

W Januszowicach doszło do zderzenia samochodu osobowego i busa. Jedna osoba zginęła na miejscu.

Dodano: Sobota, 16 maja 2015 15:04

KRAKÓW. Tragedia na os. Widok - sprawca usłyszał zarzuty

Zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem postawiła prokuratura Markowi G., który w czwartek wylał na matkę łatwopalną substancję, podpalił ją, a potem wielokrotnie uderzył siekierą. Tragedia wydarzyła się w bloku na os. Widok w Krakowie. Za zabójstwo grozi mu nawet dożywocie.

Dodano: Środa, 9 lipca 2014 22:05

Tregedie nad wodą

Wczoraj dwudziestotrzylatka utopiła się w rzece Biała w powiecie gorlickim. Jak ustalono - w Jankowej nad rzeką wypoczywały trzy kobiety wraz z kilkorgiem dzieci. Jedna z nich zdecydowała się wejść z dziećmi do wody, aby się pobawić. W pewnym momencie, najprawdopodobniej trafiła na podwodny uskok gdyż szybko zniknęła pod wodą.

Dodano: Piątek, 17 stycznia 2014 20:24

BOCHNIA. Mężczyzna prawdopodobnie zabił matkę i babcię

W piątek wczesnym popołudniem w Sobolowie pod Bochnią doszło do tragedii. Młody mężczyzna najprawdopodobniej zabił swoją matkę i babcię. Okoliczni mieszkańcy, słysząc krzyki dochodzące z jednego z domów, zaalarmowali policję.

Dodano: Sobota, 11 stycznia 2014 16:42

Tragedia w Tatrach. Turysta zginął w rejonie Rysów

Ratownicy TOPR wzywani byli w sobotę na pomoc kilkakrotnie. Do tragedii doszło w Tatrach Wysokich. Nie żyje turysta, który spadł z Rysów. Inny turysta uległ wypadkowi na Świnicy. Kolejne osoby były ewakuowane z Kopy Kondrackiej.

Dodano: Niedziela, 1 grudnia 2013 11:06

Tragedia na nowotarskim Rynku: młody mężczyzna został ugodzony nożem (aktualizacja)

NOWY TARG. 20-letni nowotarżanin został ugodzony nożem w głowę. Do zdarzenia doszło w sobotni wieczór na nowotarskim Rynku. Ranny mężczyzna został odwieziony do szpitala w Krakowie. Lekarze stwierdzili u niego śmierć mózgu.

Dodano: Środa, 6 listopada 2013 18:17

Tragedia w Zabrzeżu. Trzy osoby - rodzice oraz 14-letni chłopiec nie żyją

- Nie żyje 14-latek, jego 46-letnia matka i 52-letni ojciec. Ciężko ranny jest 27-letni brat. Jak informuje TVN24 - najprawdopodobniej syn i matka zostali zamordowani. Ojca znaleziono powieszonego.

Reklama
Reklama
WSB
Najczęściej czytane
Reklama
WSB
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl