Golemo
Targowisko
Dodano: Poniedziałek, 1 kwietnia 2019 18:21

Nielegalne papierowy na targowisku w Olkuszu

Ujawnieniem papierosów i krajanki tytoniowej o wartości ponad 7 tys. zł zakończyły się 29 marca czynności podjęte przez funkcjonariuszy Placówki SG w Tarnowie.

Dodano: Sobota, 2 grudnia 2017 09:30

W Małopolsce powstaną kolejne nowoczesne targowiska

To dobra wiadomość dla mieszkańców ziemi tarnowskiej i gorlickiej. Już wkrótce w Wietrzychowicach i Zakliczynie zostaną przebudowane istniejące targowiska. Mieszkańcy Moszczanicy z kolei zyskają zupełnie nowy plac targowy. W każdym z tych miejsc lokalni przedsiębiorcy, rolnicy i handlowcy będą oferować swoje wysokiej jakości produkty.

Dodano: Poniedziałek, 11 maja 2015 15:54

Podrobione perfumy na krakowskim targowisku

Funkcjonariusze Śląsko – Małopolskiego Oddziału Straży Granicznej ujawnili na krakowskim targowisku podrobione kosmetyki warte prawie 17 tysięcy złotych.

Dodano: Wtorek, 31 marca 2015 20:23

Podrobione kosmetyki i odzież warte ponad 160 tys. zł

Na katowickim targowisku i na zakopiańskich Krupówkach Straż Graniczna ujawniła podrobione kosmetyki, odzież i obuwie znanych marek. Wartość towaru oszacowano na ponad 160 tys. zł.

Dodano: Sobota, 24 stycznia 2015 19:59

Alkohol i tytoń bez akcyzy na miejskim targowisku

Funkcjonariusze Śląsko-Małopolskiego Oddziału SG ujawnili na targowisku w Bielsku– Białej wyroby bez polskich znaków akcyzy. Wartość zabezpieczonego towaru to prawie 380 tys. zł.

Dodano: Środa, 29 października 2014 11:03

Papierosy, tytoń i alkohol bez akcyzy na targowisku

Funkcjonariusze z Placówki SG w Krakowie – Balicach wspólnie z pracownikami Urzędu Kontroli Skarbowej w Krakowie, ujawnili wyroby bez polskich znaków akcyzy. Wartość zabezpieczonego towaru szacuje się na ponad 55 tysięcy złotych.

Reklama
Reklama
Groteska
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl