Targi Książki
Dodano: Sobota, 11 sierpnia 2018 14:22

W Zakopanem rozpoczęły się Targi Książki (zdjęcia)

Na Placu Niepodległości w Zakopanem rozpoczęły się Targi Książki, które towarzyszą Festiwalowi Literackiemu "Pod Tatry tylko z książką".

Dodano: Piątek, 27 października 2017 14:12

Rozpoczęły się 21. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie (zdjęcia)

Ponad 700 wystawców i tylu autorów będzie gościć na 21. Międzynarodowych Targach Książki, które w czwartek rozpoczęły się w Krakowie. Ofertę specjalną przygotował gość honorowy – Francja. Impreza potrwa do niedzieli.

Dodano: Czwartek, 23 października 2014 18:16

KRAKÓW. Rozpoczęły się 18. Targi Książki

Na 18. Targach Książki w Krakowie pojawiło się 700 wystawców z 20 krajów. Po raz pierwszy prezentują się wydawcy z zagranicy, a bohaterem osobnego salonu są Węgry. Mottem imprezy są słowa Tadeusza Gadacza ”Myślenie zawsze zaczyna się od czytania”.

Dodano: Środa, 22 października 2014 10:38

Pomaganie przez czytanie - już w najbliższą niedzielę

W najbliższą niedzielę, 26 października Fundacja Czas Dzieci oraz Wydawnictwo Zielona Sowa połączą swoje siły, by nieść pomoc najbardziej potrzebującym czworonogom z krakowskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt.

Dodano: Czwartek, 6 czerwca 2013 12:30

KRAKÓW. III. Targi Książki dla Dzieci

W piątek, 7 czerwca rozpoczną się III. Targi Książki dla Dzieci w Krakowie. Wstęp na targi jest wolny. To wydarzenie ma przekonać dorosłych i dzieci, że czytanie to fascynująca przygoda, a dobra książka może być punktem wyjścia do rozwijającej wyobraźnię zabawy - muzycznej, plastycznej czy teatralnej.

Dodano: Wtorek, 30 października 2012 22:43

Polskie Towarzystwo Historyczne na 16. Targach Książki w Krakowie (zdjęcia)

Dzięki współpracy z Muzeum Tatrzańskim w Zakopanem oraz Tatrzańskim Parkiem Narodowym nowotarski oddział Polskiego Towarzystwa Historycznego gościł ze swoją ofertą wydawniczą na 16. Targach Książki, które odbywały się w dniach 25-28 października br. w Krakowie.

Dodano: Środa, 19 października 2011 17:02

15. Targi Książki w Krakowie

W tym roku Targi Książki w Krakowie odbędą się już po raz 15. Jest to impreza wielopłaszczyznowa, na którą składają się prezentacje oferty wydawniczej polskich i zagranicznych wydawnictw, wystawy, panele dyskusyjne, konkursy, prelekcje i pokazy w salach seminaryjnych, spotkania z autorami oraz liczne wydarzenia artystyczne, jak na przykład pokazy teatralne i filmowe, koncerty, promocje książek. Tegoroczna edycja Targów odbędzie się w dniach 3-6 listopada.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl