Golemo
Talenty Małopolski
Dodano: Wtorek, 2 kwietnia 2019 09:00

"Talenty Małopolski 2019"

Małopolski Festiwal Form Muzycznych i Tanecznych "Talenty Małopolski" adresowany jest do dzieci i młodzieży z województwa małopolskiego zainteresowanych różnymi formami muzyki i tańca, działających w szkołach, świetlicach, domach kultury i innych placówkach kulturalno-oświatowych oraz niezrzeszonych.

Dodano: Wtorek, 14 kwietnia 2015 13:21

XXVIII Małopolski Festiwal Form Muzycznych i Tanecznych "Talenty Małopolski 2015" - eliminacje powiatowe dla form muzycznych

20 kwietnia br. o godzinie 9:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędą się eliminacje powiatowe - dla form muzycznych - XXVIII Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych "Talenty Małopolski 2015" organizowanego przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach pod merytoryczną opieką Stowarzyszenia Sztuki i Edukacji Artystycznej w Krakowie.

Dodano: Wtorek, 20 maja 2014 23:00

Talenty Małopolski 2014. Zakopiańczycy w finale

W Dobczycach odbył się drugi etap wojewódzkiego konkursu “Talenty Małopolski 2014”, w którym wystąpili także reprezentanci powiatu tatrzańskiego - wokalistki: Justyna Lasiak, Kasia Lassak oraz duety Klaudiusz&Olson i Zofia Zielińska i Marcelina Jasińska, a także zakopiańskie zespoły ROX i Frajda Show Dance.

Dodano: Wtorek, 14 czerwca 2011 14:15

Talenty Małopolski na scenie "Piwnicy pod Baranami" (zdjęcia)

Tegoroczni laureaci nagrody "Talenty Małopolski": Bożena Krzysztofek z Krempach, Grzegorz Bodziony z Czarnego Dunajca, Natalia Wójcik z Raby Wyżnej i zespół Kabatinki z Szaflar wystąpili w krakowskiej "Piwnicy Pod Baranami".

Reklama
Reklama
Groteska
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl