Sztafeta
Dodano: Wtorek, 10 października 2017 15:30

Podziemny Bieg Sztafetowy wydarzeniem roku Województwa Małopolskiego (zdjęcia)

Odbywający się w bocheńskiej kopalni soli 12-godzinny Podziemny Bieg Sztafetowy został ogłoszony Wydarzeniem Roku 2017 w Województwie Małopolskim. Nagrodę od Marszałka Województwa, podczas uroczystej gali Wielkiego Odkrywania Małopolski zorganizowanej z okazji Światowego Dnia Turystyki, odebrali Tomasz Głód oraz Tomasz Ryncarz - organizatorzy biegu.

Dodano: Wtorek, 21 października 2014 22:34

Małopolska Licealiada w Sztafetach Szwedzkich (zdjęcia)

Na stadionie AWF w Krakowie, Małopolski Szkolny Związek Sportowy przeprowadził zawody w sztafetach szwedzkich. Specyfiką tej konkurencji lekkoatletycznej jest pokonywanie przez kolejnych zawodników odcinków o różnej długości:100, 200, 300 i 400 metrów lub w odwrotnej kolejności.

Dodano: Poniedziałek, 11 sierpnia 2014 15:12

Znani krakowscy sportowcy wspierają Kraków Business Run

Były bramkarz reprezentacji Polski i Realu Madryt - Jerzy Dudek, czterokrotny rajdowy Mistrz Polski - Leszek Kuzaj oraz utalentowany kierowca wyścigowy - Maciej Steinhof kibicują uczestnikom Kraków Business Run i zachęcają do włączenia się w akcję „Pomagam Bardziej”. Na dowód poparcia przesłali organizatorom sztafety zdjęcia, na których trzymają pałeczki z logotypem biegu

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl