WSB
Szkolenie
Dodano: Czwartek, 2 czerwca 2022 05:48

Wakacje z Terytorialsami

W związku ze zbliżającym się okresem wakacyjnym 11 Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej zaprasza na 16-dniowe szkolenie podstawowe oraz 8-dniowe szkolenie wyrównawcze

Dodano: Piątek, 18 marca 2022 23:35

Facebook?! Instagram?! Tiktok?! (art. sponsorowany)

Na te i inne pytania odpowiadamy podczas naszych szkoleń z zakresu mediów społecznościowych. Powiedzmy to sobie wprost – rewolucja, za jaką stoją social media postawiła sporo osób w sytuacji, w której nie do końca się odnajdujemy. Podlegają one gwałtownym zmianom, są nieodporne na przejściowe mody. Nie ułatwia to poruszania się w tym grząskim terenie.

Dodano: Piątek, 30 sierpnia 2019 10:00

Wspólne działanie Straży Granicznej, Straży Pożarnej i Obrony Terytorialnej

11 Małopolska Brygada Obrony Terytorialnej z Krakowa podpisała porozumienia w sprawie współdziałania ze Szkołą Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej 
w Krakowie oraz Karpackim Oddziałem Straży Granicznej w Nowym Sączu. Przed żołnierzami pełniącymi terytorialną służbę wojskową czekają nowe wyzwania szkoleniowe.

Dodano: Czwartek, 18 stycznia 2018 11:20

7. edycja Lawinowego ABC. "Stawiamy na edukację, a nie zamykanie Tatr"

Szkolenia z ratownikami TOPR, wycieczki z pracownikami TPN, pokazy sprzętu lawinowego oraz wykłady. To wszystko już w ten weekend w ramach dni otwartych Lawinowego Centrum Treningowego.

Dodano: Niedziela, 7 stycznia 2018 09:00

Lawinowe ABC - zaproszenie na dni otwarte Centrum Lawinowego

Tatrzański Park Narodowy oraz partnerzy: TOPR, PZU, Pieps, Mammut, Ortovox, Freerajdy, Fundacja Ratownictwa Tatrzańskiego TOPR zapraszają w dniach 19–21 stycznia 2018 na Dni Otwarte Treningowego Centrum Lawinowego PZU na Kalatówkach.

Dodano: Niedziela, 5 listopada 2017 17:42

Szkolenie dla służb mundurowych - „Nowe substancje psychoaktywne – co warto wiedzieć”

W Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego w Krakowie odbyła się konferencja dla funkcjonariuszy służb mundurowych pt. „Nowe substancje psychoaktywne – co warto wiedzieć”.

Dodano: Poniedziałek, 23 października 2017 22:08

Krakowski Tydzień Startupów, czyli rozmaitość zagadnień

Od dziś do niedzieli 29 października, w ramach #startKRKup, czyli Krakowskiego Tygodnia Startupów, w Krakowie odbędzie się szereg szkoleń, konferencji oraz warsztatów.Wydarzeniem podsumowującym #startKRKup będzie największy w Europie, a być może także na świecie, hackaton HackYeah w TAURON Arenie Kraków.

Dodano: Piątek, 7 kwietnia 2017 14:26

V Dni Lawinowo-Skiturowe (zdjęcia)

W pierwszy weekend kwietnia w Dolinie Pięciu Stawów odbyła się piąta edycja jedynego takiego wydarzenia w Tatrach: bezpłatnych szkoleń z turystyki zimowej, lawinowych, nawigacji, pierwszej pomocy i skiturowych. Poza podstawowym blokiem programu można było sprawdzić swoje umiejętności na wysokogórskim torze przeszkód, wycieczkach szkoleniowych z przewodnikami oraz przetestować sprzęt firm outdoorowych: od raków i czekanów po plecaki lawinowe, narty skiturowe, telemarkowe i splitboardy.

Dodano: Czwartek, 2 kwietnia 2015 22:37

"Dopal dopalaczom" - szkolenie z zakresu przeciwdziałania narkomanii

NOWY TARG. W sali obrad Urzędu Miasta odbyło się szkolenie dla nauczycieli z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych powiatu nowotarskiego i tatrzańskiego. Pięciogodzinne zajęcia poprowadził ekspert/trener - Tomasz Zakrzewski z Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii przy Ministerstwie Zdrowia RP.

Dodano: Środa, 4 czerwca 2014 10:14

Polsko-czeskie szkolenie dla pograniczników

Przewodnicy z psami służbowymi ze Śląsko-Małopolskiego Oddziału SG uczestniczyli w szkoleniu specjalistycznym zorganizowanym w Czechach.

Dodano: Czwartek, 11 lipca 2013 23:07

O medycynie podróży i pierwszej pomocy w Krakowie (zdjęcia)

Jak tamować masywny krwotok, wykonać resuscytację, ratować człowieka we wstrząsie anafilaktycznym, przygotować się do podróży w niebezpieczne rejony świata – między innymi tego mogli dowiedzieć się uczestnicy szkolenia, które odbyło się w Krakowie.

Dodano: Sobota, 29 czerwca 2013 23:44

„Do broni! Do broni! Do broni!” czyli kościuszkowskie szkolenie rekrutów (zdjęcia)

Już trzeci raz harcerki i harcerze Obwodu Tatrzańskiego wzięli udział w corocznej Grze Kościuszki, organizowanej przez 3 Zakopiańską Drużynę Harcerzy "Górska Ostoja" im. Tadeusza Kościuszki.

Dodano: Poniedziałek, 24 czerwca 2013 23:11

Lotnisko wojskowe w Nowym Targu (zdjęcia)

Lotnisko w Nowym Targu dzisiaj zamieniło się w lotnisko wojskowe. Do miasta przyleciało 10 śmigłowców, które wywołały spore poruszenie wśród mieszkańców. Wszystko to za sprawą Wojsk Lądowych, które od dzisiaj realizują szkolenie 56 Bazy Lotniczej z Inowrocławia w terenie górzystym.

Dodano: Sobota, 19 stycznia 2013 23:46

W Tatrach zorganizowano kolejne szkolenie laureatów konkursu „Lawinowe ABC” (zdjęcia)

15 laureatów konkursu „Lawinowe ABC”, który odbył się w ramach naszej akcji profilaktycznej zorganizowanej przez TOPR i TPN - „odebrało” swoją nagrodę. Wzięli oni udział w szkoleniu lawinowym, które zorganizowało Polskie Stowarzyszenie Przewodników Wysokogórskich.

Dodano: Środa, 7 listopada 2012 18:06

Szkolenia dla małopolskich policjantów - program cyberuzależnienia

„Zagrożenia w Sieci - profilaktyka, reagowanie” - to tytuł konferencji szkoleniowo-praktycznej, która odbędzie się w czwartek w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego.

Dodano: Środa, 6 czerwca 2012 17:31

Szukaj człowiek...pokaż człowiek"... Szkolenie psów ratowników Podkomisji Psów Ratowniczych GOPR (zdjęcia)

"Szukaj człowiek!'", "Pokaż człowiek" - takie okrzyki rozbrzmiewały przez kilka ostatnich na Hali Łabowskiej. Na terenie Grupy Krynickiej Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego odbyło się kolejne centralne szkolenie zespołów ratowniczych Podkomisji Psów Ratowniczych GOPR.

Dodano: Środa, 8 lutego 2012 11:30

Bieszczady Ski Tour 2012

Zakończyło się wspólne specjalistyczne szkolenie dla funkcjonariuszy Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej i Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego Bieszczady Ski Tour 2012. Funkcjonariusze obu służb szkolili się z zakresu technik poruszania się w trudnym górskim terenie

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Paczka
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl