Golemo
Sucha Beskidzka
Dodano: Środa, 14 lutego 2018 12:32

Dzielnicowi uratowali niedoszłą samobójczynię

Wczoraj przed południem dzielnicowi z Suchej Beskidzkiej udali się do jednego z domów, gdzie miała przebywać osoba, która miała mieć myśli samobójcze. Informację o zamierzonym samobójstwie policjanci otrzymali od kobiety, z którą desperatka korespondowała na serwisie społecznościowym.

Dodano: Środa, 13 września 2017 15:50

W Suchej Beskidzkiej zlikwidowano nielegalny punkt gier hazardowych

Wczoraj policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej wraz z funkcjonariuszami Małopolskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Krakowie zlikwidowali punkt, gdzie była prowadzona nielegalna działalność hazardowa.

Dodano: Piątek, 16 czerwca 2017 12:00

Cyrk Korona gości w Małopolsce

Największy cyrk w Polsce świętuje w tym roku swój jubileusz - 25-lecia i właśnie rozpoczął małopolską część tournee.

Dodano: Wtorek, 27 grudnia 2016 23:20

Pieszy potrącony na granicy Makowa Podhalańskiego i Suchej Beskidzkiej

Jak podaje portal sucha24.pl w Makowie Dolnym - na granicy Makowa Podhalańskiego i Suchej Beskidzkiej, na drodze krajowej nr 28 potrącony został pieszy.

Dodano: Wtorek, 25 października 2016 12:44

Policjanci z Suchej Beskidzkiej krótko po zdarzeniu zatrzymali sprawcę rozboju

37-latek po północy wyszedł z lokalu za młodym nietrzeźwym mężczyzną. Pod pozorem wspólnego dalszego spożywania alkoholu zaprowadził 19-latka w ustronne miejsce i tam bardzo mocno uderzył go w tył głowy, po czym zabrał portfel i uciekł.

Dodano: Środa, 21 września 2016 16:21

Kolejowa wycieczka dla dzieci z Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego (zdjęcia)

Już po raz drugi Oddział Małopolski Przewozów Regionalnych zorganizował wyprawę pełna trakcji atrakcji dla dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Nr 1 w Nowym Targu.

Dodano: Poniedziałek, 12 września 2016 11:14

Policjanci spełnili marzenia urodzinowe

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej spełnili marzenia Jarosława z Suchej Beskidzkiej. 30-letni Jarek na co dzień jest wychowankiem Warsztatu Terapii Zajęciowej w Zembrzycach prowadzonego przez Caritas Archidiecezji Krakowskiej.

Dodano: Sobota, 30 lipca 2016 12:05

Zderzenie trzech samochodów w rejonie Suchej Beskidzkiej

Do zdarzenia doszło na trasie Wadowice-Skomielna Biała. W kolizji z udziałem trzech samochodów osobowych nikt nie odniósł obrażeń. Droga w obu kierunkach została zablokowana.

Dodano: Piątek, 8 lipca 2016 12:01

Gwiazdy światowego folku m.in. z Pakistanu, Brazylii, Indonezji i Kostaryki - w Małopolsce

W poniedziałek 11 lipca w Myślenicach rusza III edycja Międzynarodowych Małopolskich Spotkań z Folklorem. Przez 10 dni w Myślenicach, Miechowie i Suchej Beskidzkiej zagrają zagraniczne i polskie gwiazdy muzyki folkowej. Kumulacje festiwalowych wydarzeń i największe koncerty przewidziano między 14 a 17 lipca na zabytkowym rynku w Myślenicach.

Dodano: Wtorek, 3 lutego 2015 20:15

Most na rzece Stryszawka w Suchej Beskidzkiej do remontu

Ogłoszony został przetarg na remont mostu na rzece Stryszawka w Suchej Beskidzkiej, na drodze krajowej nr 28. Remont jest konieczny, ze względu na zły stan techniczny mostu. Oferty od wykonawców przyjmowane będą do 16 lutego.

Dodano: Sobota, 12 lipca 2014 12:37

Sucha Beskidzka: zlikwidowane plantacje marihuany

Policjanci Wydziału Kryminalnego KPP Sucha Beskidzka zlikwidowali dwie uprawy konopi indyjskiej. Aresztowano kilka osób.

Dodano: Piątek, 31 stycznia 2014 17:20

Od marca nie będą kursowały pociągi do Zakopanego

Od marca do czerwca oraz od września do grudnia linia kolejowa Sucha Beskidzka-Zakopane zostanie wyłączona z ruchu ze względu na budowę zbiornika wodnego Świnna Poręba. Oznacza to, że turyści jadący pod Tatry z Warszawy czy Poznania dojadą tylko do Krakowa.

Dodano: Wtorek, 21 stycznia 2014 21:01

Poseł interweniuje w sprawie pociągu Sucha - Zakopane

Poseł Edward Siarka chce wyjaśnień od Urzędu Marszałkowskiego w Krakowie w sprawie planów zawieszenia kursowania linii kolejowej Sucha Beskidzka – Zakopane.

Dodano: Sobota, 2 lutego 2013 14:21

Rada Powiatu Nowotarskiego domaga się przywrócenia pociągu relacji Sucha Beskidzka - Zakopane

NOWY TARG. "To, co jest zyskiem dla przewoźnika jest niestety stratą dla mieszkańców i gości korzystających z tego środka transportu" - napisali radni powiatowi w rezolucji w sprawie przywrócenie kursu pociągu relacji Sucha Beskidzka - Zakopane, który przewoźnik zlikwidował w połowie stycznia br.

Dodano: Wtorek, 8 stycznia 2013 11:05

Stan pacjentów zarażonych wirusem AH1N1 jest ciężki

Na oddziale anestezjologii i intensywnej terapii Szpitala Rejonowego w Suchej Beskidzkiej nadal hospitalizowanych jest czterech pacjentów z ciężkim zapaleniem płuc, u trzech potwierdzone zostało zakażenie wirusem grypy AH1N1.

Reklama
Reklama
Hokej NT JP
Najczęściej czytane
Reklama
Groteska
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl