Strefa Płatnego Parkowania
Dodano: Środa, 9 lipca 2014 11:28

Strefa Płatnego Parkowania w Nowym Targu. UM zweryfikował podpisy pod projektem uchwały ws. odstąpienia od jej utworzenia

NOWY TARG. Podpisy zostały zweryfikowane i jest wystarczająca liczba wymagana do złożenia obywatelskiego projektu uchwały. Teraz decyzję w tej sprawie podejmą radni. Wiem, że zdania są podzielone, dlatego nie wiadomo, jaki będzie wynik głosowania. Zdecydować może jeden głos - mówi burmistrz Marek Fryźlewicz.

Dodano: Poniedziałek, 2 czerwca 2014 17:12

KRAKÓW. Jesienią referendum w sprawie strefy parkowania

- Czy jesteś za poszerzeniem strefy płatnego parkowania? - to jedno z pytań, na które krakowianie odpowiedzą podczas drugiego, prawdopodobnie, w tym roku referendum. Planowane jest na 16 listopada razem z wyborami do samorządu.

Dodano: Piątek, 7 marca 2014 22:02

KRAKÓW. Awantura o poszerzoną strefę płatnego parkowania

Rozszerzenie strefy parkowania na części Zwierzyńca, Krowodrzy i Grzegórzek spowodowało, że w tych dzielnicach na ulicach nieobjętych strefą, a z nią sąsiadujących, kierowcy parkują za darmo przez cały dzień na każdym skrawku terenu. To powoduje, że swoich samochodów nie mają gdzie zostawić mieszkańcy tych ulic.

Dodano: Niedziela, 2 marca 2014 13:17

Od poniedziałku obowiązywać będzie opłata za postój

KRAKÓW. W poniedziałek, 3 marca strefa płatnego parkowanie zacznie obowiązywać na terenie Starego Podgórza, całych Grzegórzek wraz z osiedlem Oficerskim, Krowodrzy i części Zwierzyńca.

Dodano: Poniedziałek, 20 stycznia 2014 20:56

W Nowym Targu ustanowiono Stefę Płatnego Parkowania. Będzie ona obowiązywać od poniedziałku do piątku

NOWY TARG. Podczas poniedziałkowej sesji radni podjęli uchwałę o utworzeniu Strefy Płatnego Parkowania. Zdecydowali o wysokości stawek opłat za parkowanie pojazdów na drogach publicznych w SPP i sposobie ich pobierania. Do projektu uchwały wprowadzono dwie zmiany. Jedną jest decyzja o niepobieraniu opłat za parkowanie w strefie w soboty, drugą - stosunkowo niewielkie rozszerzenie SPP.

Dodano: Czwartek, 26 lipca 2012 11:58

Strefa płatnego parkowania w Chrzanowie od następnego roku

Na wiosnę 2013, dopiero wtedy mieszkańcy Chrzanowa mogą spodziewać się wprowadzenia opłat za parkowanie w centrum miasta. Dotychczas planowano wprowadzenie stref już od października.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl