Golemo
Strażnik
Dodano: Czwartek, 1 lutego 2018 12:00

Policjanci oraz strażnik więzienny ratowali życie kierowcy

Dwaj policjanci z Komisariatu Policji w Chełmku oraz funkcjonariusz służby więziennej Zakładu Karnego w Trzebini, uratowali życie 69 – letniego mieszkańca Chełmka. Kierowca podczas jazdy samochodem doznał nagłego zatrzymania krążenia, w wyniku czego zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie uderzył w drzewo.

Dodano: Środa, 24 stycznia 2018 17:02

Strażnicy turystyczni pojawią się na ulicach Krakowa?

Mogliby sprawdzać hotele oraz czy nie jest w nich zbyt głośno. Radny z Krakowa postuluje utworzenie nowatorskiej jak na polskie warunki jednostki mundurowej.

Dodano: Wtorek, 12 grudnia 2017 19:20

Kryniccy strażnicy będą sprawdzać popiół w piecach

W celu ochrony stanu powietrza i zapobiegania tzw. niskiej emisji, która jest przyczyną wielu chorób w minionym tygodniu strażnicy miejscy Krynicy-Zdroju wzięli udział w szkoleniu z zakresu ochrony środowiska, zapobiegania niskiej emisji oraz pobierania próbek popiołów z palenisk w piecach domowych. Szkolenie prowadzili pracownicy Centralnego Laboratorium Pomiarowo-Badawczego w Jastrzębiu Zdroju.

Dodano: Czwartek, 5 czerwca 2014 20:02

Wybory Strażaka Roku w Małopolsce

Konkurs "Strażak Roku Województwa Małopolskiego" został zorganizowany w tym roku po raz pierwszy. Organizuje go Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczpospolitej Polskiej Województwa Małopolskiego, a partnerami przedsięwzięcia są Województwo Małopolskie oraz Małopolski Komendant Wojewódzki PSP.

Reklama
Reklama
Groteska
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl