Stróże
Dodano: Sobota, 5 maja 2018 21:20

Dwa samochody dla OSP w Stróżach (zdjęcia)

Wicestarosta nowosądecki Antoni Koszyk wziął udział w uroczystości przekazania dwóch samochodów ratowniczo-gaśniczych Ochotniczej Straży Pożarnej w Stróżach. Prezesowi tej jednostki Stanisławowi Baranowi przekazał promesę o wartości 5 tys. zł na zakup sprzętu.

Dodano: Sobota, 9 grudnia 2017 16:13

Uroczystości w szkole w Stróży z udziałem Prezydenta

Prezydent zainaugurował w Stróży (pow. limanowski) Obchody 100-lecia Odzyskania Niepodległości, organizowane przez Instytut Pamięci Narodowej. Towarzyszyli mu prezes IPN Jarosław Szarek i minister edukacji Anna Zalewska.

Dodano: Sobota, 8 października 2016 14:39

Stadion integracyjny w Stróżach już otwarty (zdjęcia)

Dzisiaj w Stróżach oficjalnie otworzono stadion integracyjny. Jednym z gości był Minister Sportu i Turystyki Witold Bańka, a witał go senator Stanisław Kogut – pomysłodawca budowy tego obiektu sportowego.

Dodano: Piątek, 13 lipca 2012 22:28

Cykl Koncertów Muzyka Zaklęta w Drewnie

Małopolska Organizacja Turystyczna zaprasza na koncert z cyklu „Muzyka zaklęta w drewnie”, który odbędzie się w niedzielę 22 lipca o godz. 17:00 w Skansenie i Muzeum Pszczelarstwa „Sądecki Bartnik” w Stróżach. W plenerowym koncercie muzyki żydowskiej wystąpi DI GALITZYANER KLEZMORIM. Jego członkowie są absolwentami Akademii Muzycznej w Krakowie. W obecnym składzie występują od 1998 roku.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl