Golemo
Stacja
Dodano: Sobota, 4 lipca 2020 12:00

Kolej na nowy przystanek w Wadowicach i lepszą podróż do Kalwarii Zebrzydowskiej

Sprawniejsze i dostępniejsze podróże pociągiem z Krakowa do Bielska - Białej oraz dodatkowy przystanek w Wadowicach i nowe perony w Barwałdzie Średnim, Choczni, Choczni Górnej, Inwałdzie, Andrychowie będą efektem inwestycji PKP Polskich Linii Kolejowych S.A.

Dodano: Środa, 21 marca 2018 12:19

Protest przeciw stacji bazowej w Kłaju

Ponad ćwierć tysiąca osób podpisało się pod petycją „NIE dla stacji bazowej w centrum Kłaja”. Mieszkańcy podwielickiej miejscowości obawiają się o swoje zdrowie.

Dodano: Czwartek, 2 października 2014 22:15

Manifestacja pod pomnikiem Armii Czerwonej w Nowym Sączu. Intwerweniwała Policja (zdjęcia)

Organizacje kombatanckie i niepodległościowe po raz kolejny domagały się zburzenia monumentu. Poniżej - przesłana nam relacja z manifestacji.

Dodano: Niedziela, 24 listopada 2013 12:00

KRAKÓW. Demonstracja młodych Ukraińców

W sobotę, 23 listopada około 200 Ukraińców demonstrowało w Krakowie swoje poparcie dla idei stowarzyszenia Ukrainy z Unią Europejską. Manifestacja została zwołana spontanicznie za pośrednictwem portali społecznościowych.

Dodano: Wtorek, 19 listopada 2013 20:07

Ewakuacja narciarzy uwięzionych na kolejce krzesełkowej (zdjęcia z ćwiczeń)

ZAKOPANE. Na terenie stacji narciarskiej Harenda strażacy ćwiczyli dziś ewakuację narciarzy uwięzionych na kolejce krzesełkowej. To jeden z elementów przygotowań do sezonu zimowego.

Dodano: Poniedziałek, 9 września 2013 10:18

Marsz milczący "O futbol wolny od chuligaństwa"

Małopolski Związek Piłki Nożnej organizuje dziś manifestację pod hasłem "Marsz milczący "O futbol wolny od chuligaństwa". Uczestnicy marszu milczącego ruszą o godzinie 18.oo sprzed stadionu Cracovii przy ul. Kałuży.

Dodano: Sobota, 18 maja 2013 15:14

KRAKÓW. Marsz Równości i Manifestacja w Obronie Tradycyjnej Rodziny

W sobotę, 18 maja o godz. 13 z placu Wolnica wyruszył Marsz Równości pod hasłem "Wszyscy jesteśmy homo". Z kolei w południe spod pomnika Adama Mickiewicza na Rynku Głównym, w kierunku placu Wolnica wyruszyła kontrmanifestacja - "W obronie wartości rodzinnych", organizowana przez narodowców.

Dodano: Niedziela, 17 lutego 2013 15:58

12 tys. zł za wskazanie sprawców dewastacji pomnika "Inki"

W nocy z piątku na sobotę "nieznani sprawcy" zniszczyli pomnik sanitariuszki 5 Wileńskiej Brygady Armii Krajowej Danuty Siedzikówny Inki. Poseł Stanisław Pięta (PiS) zaoferował 1000 zł nagrody za informacje pozwalające na ujęcie sprawców. Kwota cały czas rośnie.

Dodano: Wtorek, 4 stycznia 2011 19:24

Narciarskie atrakcje: Kasprowy i nie tylko

Już w środę ponownie udostępniona zostanie trasa i kolej krzesełkowa w Kotle Gąsienicowym na Kasprowym Wierchu – zdecydowała tak komisja Polskich Kolei Linowych i Tatrzańskiego Parku Narodowego.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl