Sromowce Niżne
Dodano: Poniedziałek, 29 sierpnia 2016 12:50

Koncert poezji dedykowany chorej 30-latce z Niedzicy

W Sromowcach Niżnych odbył się recital zespołu „Duet INSIGNIS”. W ogrodach „Hotelu Nad Przełomem” zgromadzenie goście mogli posłuchać poezji śpiewanej o tematyce górskiej. Spotkanie miało charytatywny charakter.

Dodano: Piątek, 15 sierpnia 2014 18:57

Mobilne Muzeum Jana Pawła II w Sromowcach Niżnych (zdjęcia)

Mobilne Muzeum Jana Pawła II to nowy projekt krakowskiego Centrum Jana Pawła II „Nie lękajcie się!”, mający na celu promowanie myśli i nauczania papieża Palaka. Ciężarówka, w której urządzono Mobilne Muzeum, to 18-metrowy pojazd udekorowany papieskimi barwami ważący ponad 18 ton. Ma klimatyzację i własne zasilanie.

Dodano: Sobota, 10 maja 2014 12:50

Oficjalna inauguracja sezonu flisackiego

Przed południem na Przystani Flisackiej w Sromowcach Niżnych odbyła się oficjalna inauguracja tegorocznego sezonu flisackiego. W uroczystościach wzięli udział flisacy z rodzinami, parafianie oraz przedstawiciele gminy i okolicznych samorządów. Uroczystą mszę świętą odprawił na przystani biskup Stanisław Salaterski.

Dodano: Sobota, 19 października 2013 20:12

Dzień Dawcy Szpiku w Sromowcach Niżnych

W niedzielę 27 października br. organizowany jest Dzień Dawcy Szpiku w Sromowcach Niżnych. Każdy zdrowy, dorosły człowiek, pomiędzy 18. a 55. rokiem życia, może zarejestrować się jako potencjalny dawca szpiku.

Dodano: Sobota, 7 stycznia 2012 20:56

Kolędowanie w wykonaniu chóru flisacko-parafialnego w Sromnowcach Niżnych (zdjęcia)

W Hotelu nad Przełomem w Sromowcach Niżnych zorganizowany został koncert kolęd w wykonaniu chóru parafialno-flisackiego ze Sromowiec Niżnych.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl