Sprzęt
Dodano: Czwartek, 21 maja 2015 15:12

Specjalistyczny sprzęt dla OSP Z Kęt i Nowego Sącza

Specjalistyczne umundurowanie, sprzęt niezbędny do codziennej pracy a także kursy i szkolenia otrzymają strażacy z Nowego Sącza i Kęt dzięki wsparciu finansowemu Województwa Małopolskiego. Łączna kwota z budżetu WM, która trafi do strażaków to 40 tys. zł.

Dodano: Piątek, 20 marca 2015 10:42

Kulinarne odkrycie! Szkoła w Krakowie zdobyła nowoczesny sprzęt multimedialny

Pasaż Tesco w Krakowie stał się miejscem wyjątkowych kulinarnych odkryć za sprawą uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 85 w Krakowie, którzy wraz z nauczycielami przybyli świętować swoje zwycięstwo w ogólnopolskim konkursie Tesco dla Szkół – „Kulinarni Odkrywcy”.

Dodano: Piątek, 13 marca 2015 13:11

Sprzęt medyczny od WOŚP dla Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego

Na krakowski oddział intensywnej terapii kardiochirurgicznej trafi nowy aparat ECMO przekazany przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Dodano: Niedziela, 17 lutego 2013 12:25

Małopolscy strażacy podsumowali miniony rok

W Komendzie Wojewódzkiej PSP w Krakowie odbyło się uroczyste przekazanie samochodów i sprzętu pożarniczego połączone z roczną naradą kadry kierowniczej PSP woj. małopolskiego.

Dodano: Piątek, 30 marca 2012 21:33

XV Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego i Video 2012 w Łodzi (zdjęcia)

W dniach od 29 do 31 marca br. odbywają się w Łodzi XV Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego i Video w Łodzi. Targi przyciągają osoby, które amatorsko bądź profesjonalnie zajmują się sztuką obrazu i sposobami jego utrwalania z wykorzystaniem nośników klasycznych, a także cyfrowych.

Dodano: Środa, 28 września 2011 18:14

Małopolskie jednostki OSP otrzymają specjalistyczny sprzęt

KRAKÓW. Trzynaście jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej otrzyma specjalistyczny sprzęt, którego zakup został dofinansowany w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego. Całkowita wartość projektu to prawie 2 mln zł, z czego unijna dotacja wynosi 1,2 mln zł.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl