Spotkania z Filmem Górskim
Dodano: Środa, 4 września 2013 11:18

Dziś w Zakopanem ruszają 9. Spotkania z Filmem Górskim

Każdego roku na początku września do Zakopanego zjeżdżają miłośnicy gór i filmu. Spotkania z Filmem Górskim wpisały się na stałe w zakopiański krajobraz górski i kulturalny. Tym razem gwiazdą Spotkań będzie wybitny himalaista Simone Moro. Gośćmi będą również znani himalaiści polscy, w tym Kinga Baranowska, Piotr Pustelnik i Krzysztof Wielicki.

Dodano: Środa, 26 czerwca 2013 23:00

9. Spotkania z Filmem Górskim w Zakopanem

Tegoroczne, 9. Spotkania z Filmem Górskim odbędą się w dniach 4-8 września w Zakopanem. Gościem specjalnym będzie wybitny himalaista Simone Moro - poinformowali organizatorzy.

Dodano: Poniedziałek, 12 września 2011 21:26

Podsumowanie 7. Spotkań z Filmem Górskim (zdjęcia)

ZAKOPANE. Międzynarodowy Konkurs Filmowy, spotkanie z człowiekiem-pająkiem - Alainem Robertem, który wspina się po budynkach, zawody wspinaczkowe Zako Boulder Power oraz otwarcie wystawy fotograficznej - to niektóre elementy tegorocznych Spotkań z Filmem Górskim.

Dodano: Sobota, 27 sierpnia 2011 21:53

We wrześniu kolejne Spotkania z Filmem Górskim

ZAKOPANE. Zbliża się ważne i atrakcyjne wydarzenie, czyli 7. Spotkania z Filmem Górskim. Wśród gości m.in. Joe Simpson - autor światowego bestselleru "Dotknięcie Pustki" oraz Alain Robert - słynny na cały świat człowiek - pająk. Spotkania odbędą się w dniach 8 - 11 września.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl