Golemo
Spektakl
Dodano: Wtorek, 24 marca 2020 18:00

Dobry Wieczór Z Pakosińską

Kobiecość, wdzięk i seksapil. Niesamowity uśmiech, który urzeka każdego. Katarzyna Pakosińska!

Dodano: Niedziela, 8 marca 2020 17:49

Premierowe przedstawienie w rabczańskim teatrze

W Teatrze Lalek "Rabcio" w Rabce-Zdroju odbyła się premiera przedstawienia dla dzieci pt. "Bajka o kocie w butach".

Dodano: Środa, 26 lutego 2020 19:45

Dialogi-polskie na deskach Teatru Bagatela

Już w najbliższą sobotę, 29 lutego, w Teatrze Bagatela odbędzie się premiera spektaklu pt. „Dialogi polskie, czyli rozmowy prawdziwych Polaków z Gombrowiczem”. Przedstawienie na podstawie tekstów Witolda Gombrowicza, Henryka Rzewuskiego i Jędrzeja Kitowicza wyreżyserował Mikołaj Grabowski

Dodano: Środa, 12 lutego 2020 00:45

Teatr Groteska zaprasza na "Dzikie Łabędzie" w reżyserii Jerzego Bielunasa.

„Dzikie Łabędzie" to jeden z najbardziej znanych utworów Hansa Christiana Andersena.

Dodano: Czwartek, 4 maja 2017 19:38

Straszny dwór w Brzesku na bis (zdjęcia)

Ogromnemu sercu i zaangażowaniu całego sześćdziesięcioosobowego zespołu zawdzięcza sukces premiera spektaklu muzycznego na podstawie opery Stanisława Moniuszki. Ponieważ wiele zainteresowanych osób nie mogło obejrzeć widowiska ze względu na ograniczoną pojemność sali, dlatego w najbliższą niedzielę 7 maja zaplanowano kolejny spektakl.

Dodano: Piątek, 27 marca 2015 13:05

Nowotarżanie: Paweł Jaskierski i Krystian Krzysiak nagrodzeni na festiwalu we Wrocławiu

NOWY TARG. Działająca przy Miejskim Ośrodku Kultury Grupa Teatralna „O szesnastej” zaprezentowała we Wrocławiu na XXIV Przeglądzie Kultury Młodych „PRZEKRĘT 2015" premierowy spektakl pt. „Totally over you" w reżyserii Marcina Kalisza. Jury wyróżniło dwóch młodych aktorów.

Dodano: Środa, 25 lutego 2015 23:20

"Babski wybór.... " - spektakl w wykonaniu Śwarnych (zdjęcia)

NOWY TARG. Przedstawiona przez Śwarnych historia Wojtka, "takiego zwykłego - ani mądrego, ani głupiego, tylko wojtkowatego" jest tragikomiczna. Głaskany, ale i poniewierany, oszukiwany i wyśmiewany kończy tragicznie. Na pozór. Bo choć odbiera sobie życie, i tak trafia do św. Pietra, który pokazuje mu - jak po ludzku, po chłopsku odegrać się na tych wszystkich babach.

Dodano: Wtorek, 17 lutego 2015 23:04

Pani Dulska przed sądem... (zdjęcia)

W niedzielne popołudnie 15 lutego br. gorliczanie po raz drugi mieli okazję obejrzeć na deskach sceny Gorlickiego Centrum Kultury spektakl Gabrieli Zapolskiej pt. „Pani Dulska przed Sądem” w reżyserii Teresy Klimek, w wykonaniu Zespołu Teatralnego Czterech Pokoleń „Otwarte Drzwi”.

Dodano: Niedziela, 8 lutego 2015 12:38

Teatr Groteska w "Witkacym" (zdjęcia)

W zakopiańskim Teatrze Witkacego po raz kolejny gościli aktorzy Teatru Groteska z Krakowa. Tym razem najmłodsi widzowie obejrzeli spektakl 'Ku-Ku-Ryku Słoneczniku".

Dodano: Środa, 21 stycznia 2015 14:35

Spektakl "Magia Orientu"

W czwartek, 22 stycznia odbędzie się spektakl taneczny „Magia Orientu”, który złożony jest z układów tanecznych w formie tańca brzucha.

Dodano: Niedziela, 21 grudnia 2014 12:19

Przeżyj odlotową przygodę, czyli "Smyki na Start" w Nowym Targu (zdjęcia)

Członkowie Aeroklubu Nowy Targ zorganizowali dla dzieci z nowotarskiego Przedszkola Promyczek wspaniały spektakl, promujący ideę szybownictwa, nowotarskiego aeroklubu oraz lotniska.

Dodano: Poniedziałek, 15 grudnia 2014 21:56

Wadowicki Teatr Próg w Zakopanem (zdjęcia)

W zakopiańskim Teatrze Witkacego miał miejsce gościnny występ wadowickiej "Grupy Próg", która zaprezentowała widzom spektakl "Interfejs".

Dodano: Środa, 26 listopada 2014 16:20

Trwa głosowanie internautów na najlepszy spektakl Internetowego Przeglądu Uczniowskich Zespołów Teatralnych

Do 30 listopada trwa głosowanie internautów na finałowe spektakle Internetowego Przeglądu Uczniowskich Zespołów Teatralnych. O zwycięstwo w głosowaniu walczy m.in. spektakl "Szkice z dzieciństwa moich pradziadków” z Gimnazjum w Radziemicach w Małopolsce.

Dodano: Środa, 1 października 2014 15:07

Halny niebawem powieje w Zakopanem!

ZAKOPANE. Zapraszamy 10 i 11 października na jedyne dwa pokazy spektaklu "HALNY (Niebezpieczne Sny)" w reż. A. Dziuka z udziałem znakomitych muzyków międzynarodowych pod wodzą Józefa Skrzeka.

Dodano: Niedziela, 24 sierpnia 2014 20:26

Spektakl Jonh DOE w teatrze Witkacego (zdjęcia)

W zakopiańskim Teatrze Witkacego gościli aktorzy amerykańskiego Trap Door Theatre, którzy zaprezentowali widzom przedpremierowy pokaz spektaklu John D O E.

Dodano: Piątek, 15 sierpnia 2014 00:30

Specjalne pokazy grupy aktorskiej z Chicago

ZAKOPANE. Teatr im. St. I. Witkiewicza zaprasza na jedyne trzy pokazy spektaklu amerykańskich aktorów

Dodano: Środa, 13 sierpnia 2014 12:11

Spektakl dla dzieci w Teatrze Witkacego

ZAKOPANE. Teatr Witkacego - kontynuując tradycję propozycji dla najmłodszych widzów - zaprasza na gościnny spektakl Teatru Banialuka z Bielska - Białej.

Dodano: Niedziela, 21 lipca 2013 14:12

OK! - SZA wg Witkacego - spektakl w zakopiańskiej Willi Oksza (zdjęcia)

ZAKOPANE. Krzysztof Najbor - aktor Teatru Witkacego w Zakopanem - postanowił zmierzyć się z legendarną postacią Witkacego. Jak udało mu się to arcytrudne zadanie, można było zobaczyć w Galerii Sztuki XX wieku w willi Oksza, gdzie odbył się spektakl „OK!  SZA” według Witkacego.

Dodano: Czwartek, 23 maja 2013 22:40

Młodzi widzowie w Teatrze Witkacego (zdjęcia)

Teatr Witkacego postanowił zachęcić podhalańską młodzież do udziału w spektaklu poprzez oficjalne zaproszenie. - Już po wstępnych rozmowach z dyrektorami, tudzież polonistami podhalańskich szkół średnich, pomysł spotkał się z otwartością i bardzo żywiołową reakcją. Liczba chętnych uczniów do wzięcia udziału w naszym projekcie przerosła nasze najśmielsze oczekiwana - mówi Bogusława Kułach.

Dodano: Czwartek, 24 stycznia 2013 22:03

Spektakl teatralny w Orawskim Centrum Kultury (zdjęcia)

JABŁONKA. W Orawskim Centrum Kultury w ramach imprez organizowanych w trakcie ferii zimowych, dla dzieci przygotowano spektakl zatytułowany "Żółw i Zając".

Dodano: Piątek, 18 stycznia 2013 20:42

Nowy spektakl bukowiańskich aktorów "Świat wedle Skwarka" (zdjęcia)

BUKOWINA TATRZAŃSKA. Amatorski Zespół Teatralny im. Józefa Pitoraka działający przy Spółdzielni Kulturalno - Oświatowej Dom Ludowy” im. Fr. Ćwiżewicza przygotował kolejny spektakl. Jest to komedia w 4 aktach - "Świat wedle Skwarka", będący adaptacją sztuki Ryszarda Latko pt. "Tato, tato sprawa się rypła".

Dodano: Poniedziałek, 26 listopada 2012 19:21

Sztuka: "Down_us" - "bo w każdej "niespodziance" losu zawiera się ostateczna prawda o nas (zdjęcia)

ZAKOPANE. W sali widowiskowej Centrum Edukacji zaprezentowany został spektakl Down_Us. W sztuce o radzeniu sobie z przeciwnościami losu wystąpili: Magdalena Walach, Marcin Sianko, Anna Graczyk, Zuzanna Grabowska i Sławomir Rokita.

Dodano: Niedziela, 11 marca 2012 23:56

Kobiety kontratakują - raz jeszcze (zdjęcia)

KRAKÓW. W Teatrze Groteska obejrzeć można spektakl muzyczny „Kobiety kontratakują”. Widowisko składa się z trzech części - opisujących kobietę zdominowaną, zbuntowaną oraz autonomiczną.

Dodano: Wtorek, 6 marca 2012 21:32

W piątek i sobotę - kolejna premiera w "Witkacym" (zdjęcia z prób)


ZAKOPANE. W piątek i sobotę 9 i 10 marca aktorzy Teatru im. Stanisława Ignacego Witkiewicza wystąpią w nowym spektaklu pt. "Planeta", autorstwa Jewgienija Griszkowca w reżyserii Bartłomieja Wyszomirskiego. Wystąpi Joanna Banasik i Krzysztof Najbor.

Dodano: Poniedziałek, 20 lutego 2012 18:20

Szaflary: "Prowda" prezentuje kolejny spektakl teatralny (zdjęcia)

SZAFLARY. Amatorski Zespół Teatralny „Prowda” działający przy szkole w Szaflarach przygotował kolejną premierę. Tym razem to komedia teatralna w trzech aktach pt. "Recepta na zdrowie" autorstwa Wandy Czubernat, w reżyserii Doroty Adamczyk.

Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Reklama
Krynica
Reklama
TdP
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl