Skoki
Dodano: Poniedziałek, 21 stycznia 2019 13:12

Puchar Świata: Szok i niedowierzenie. Zakopane nie sprzyja mistrzom

Polscy skoczkowie sprawili wielki zawód kibicom, którzy licznie pojawiło się w Zakopanem. Może to dobry prognostyk przed mistrzostwami świata.

Dodano: Sobota, 19 stycznia 2019 22:00

Dyskwalifikacja Forfanga, upadek Niemca, rekord Kubackiego

Polacy zajęli trzecie miejsce w konkursie drużynowym w Zakopanem dzięki dyskwalifikacji norweskiego skoczka. Wygrali Niemcy, którzy wyprzedzili Austrię o 0,1 pkt, a Dawid Kubacki pobił rekord skoczni!

Dodano: Sobota, 17 listopada 2018 21:23

Milka nowym sponsorem Polskiej Reprezentacji Skoczków Narciarskich

Milka, kultowa marka czekolady, od ćwierć wieku zaangażowana we wspieranie sportów zimowych na świecie, rozpoczyna strategiczną współpracę z Polskim Związkiem Narciarskim - jako oficjalny sponsor Polskiej Reprezentacji Skoczków Narciarskich Kadry A. Pod hasłem „Sercem z naszymi” rusza szereg aktywności marki, które pozwolą polskim kibicom być jeszcze bliżej sportowców i dzielić z nimi emocje towarzyszące zawodom. 


Dodano: Sobota, 17 listopada 2018 20:40

Polacy najlepsi w Wiśle!

Polacy wygrali drużynowy konkurs skoków o Puchar Narodów w Wiśle. Wyprzedzili Niemców o 11,1 pkt.

Dodano: Poniedziałek, 29 października 2018 08:33

Dawid Kubacki Mistrzem Polski w skokach narciarskich (zdjęcia)

Podczas deszczowej pogody skoczkowie rywalizowali na Wielkiej Krokwi w Zakopanem. Zwyciężył Dawid Kubacki przed Pitrem Żyłą i Kamilem Stochem.

Dodano: Czwartek, 18 października 2018 09:00

Skocznie narciarskie w Chochołowie otwarte (zdjęcia)

W Chochołowie oficjalnie otwarto i poświęcono kompleks skoczni narciarskich dla dzieci HS16 i HS30. Pierwsze skoki oddali młodzi skoczkowie klubu KS "Chochołów", którzy będą ich gospodarzami.

Dodano: Niedziela, 23 września 2018 16:51

Letnie skoki narciarskie w Zakopanem (zdjęcia)

W ramach Pucharu Kontynentalnego w Skokach Narciarskich na Wielkiej Krokwi rozgrywany jest Puchar Solidarności. W sobotnim konkursie indywidualnym wystartowało 65 zawodników w tym aż 12 z Polski. Zwyciężył Austriak Stefan Huber,a najlepszy z Polaków Aleksander Zniszczoł zajął dziewiąte miejsce.

Dodano: Niedziela, 16 września 2018 21:04

Puchar Tatr w skokach narciarskich dzieci (foto)

Klub Sportowy Eve – Nement założony przez Kamila Stocha z żoną Ewą zorganizował zawody w skokach narciarskich dla młodych skoczków narciarskich. 190 skoczków zmagało się na kompleksie Średniej Krokwi w Zakopanem

Dodano: Niedziela, 28 stycznia 2018 18:13

Anze Semenić wygrał PŚ w Zakopanem (zdjęcia)

ZAKOPANE. Indywidualny konkurs skoków na Wielkiej Krokwi wygrał Anze Semenić, drugie miejsce zajął Andreas Wellinger. Najlepszy z Polaków - Stefan Hula zajął 4. miejsce.

Dodano: Niedziela, 28 stycznia 2018 16:27

Prezydent na skokach w Zakopanem (zdjęcia)

ZAKOPANE. Andrzej Duda dotarł pod Wielką Krokiew. Prezydent podobnie jak w poprzednich latach - będzie wśród kibiców dopingujących starty skoczków narciarskich na zakopiańskiej skoczni.

Dodano: Sobota, 27 stycznia 2018 20:29

Rekod Stocha i zwycięstwo Polaków!

W ostatnim, decydującym skoku, w którym przypieczętował zwycięstwo reprezentacji Polski w konkursie drużynowym Pucharu Świata, Kamil Stoch wylądował na 141,5 metrze i ustanowił tym samym nowy rekord Wielkiej Krokwi.

Dodano: Piątek, 26 stycznia 2018 13:18

Polscy skoczkowie narciarscy w Zakopanem (zdjęcia)

Zawodnicy Kadry Narodowej A przed dzisiejszym treningiem spotkali z dziennikarzami. Skoczkowie zapowiadają w ten weekend wspaniałe widowisko. Wszystko dzięki przebudowanej Wielkiej Krokwi, a co za tym idzie możliwości oddawania dłuższych skoków.

Dodano: Wtorek, 23 stycznia 2018 08:25

Skoki narciarskie w Zakopanem - będzie kursować więcej pociągów

Już w najbliższy piątek rozpocznie się konkurs Puchar Świata w skokach narciarskich w Zakopanem. Specjalnie na tę okazję POLREGIO uruchomi dodatkowe pociągi oraz zwiększy zestawienie składów pociągów.

Dodano: Sobota, 25 lutego 2017 20:46

Pierwszy konkurs MŚ. Stoch, Kot i Kubacki blisko podium, ale bez medali

Mimo znakomitych skoków na treningach i w kwalifikacjach, żadnemu z podhalańskich skoczków narciarskich nie udało się zdobyć medalu w pierwszym konkursie Mistrzostw Świata w fińskim Lahti. Do podium zabrakło niewiele.

Dodano: Niedziela, 5 lutego 2017 21:58

Uniwersjada: Brąz skoczków (video)

Reprezentacja Polski w składzie Stanisław Biela, Krzysztof Miętus i Przemysław Kantyka brązowymi medalistami w konkursie drużynowym na Zimowej Uniwersjadzie w Ałmatach! Biało-czerwoni ustąpili jedynie reprezentacjom Rosji i Słowenii.

Dodano: Czwartek, 2 lutego 2017 09:23

Lotos Cup znowu w Zakopanem

Po trzyletniej przerwie powrócił do Zakopanego Lotos Cup. To już 13 edycja tej niezwykle potrzebnej polskim skokom narciarskim imprezy.

Dodano: Poniedziałek, 23 stycznia 2017 14:26

Ponad 100 tysięcy kibiców oglądało na żywo w Zakopanem konkursy PŚ w skokach narciarskich (zdjęcia)

- Licząc piątkowe kwalifikacje oraz konkursy Pucharu Świata z soboty i niedzieli, na terenie skoczni i w jej bezpośrednim pobliżu, przebywało ponad 100 tys. ludzi - informuje zakopiańska policja.

Dodano: Poniedziałek, 3 października 2016 21:52

Kot przed Stochem

Polscy skoczkowie w wielkim stylu zakończyli tegoroczną edycję Letniego Grand Prix. Na podium finałowego konkursu cyklu znalazło się dwóch naszych zawodników. Ponownie triumfatorem zmagań został Maciej Kot. Drugą lokatę w Klingenthal zajął Kamil Stoch.

Dodano: Sobota, 1 października 2016 20:18

Maciej Kot triumfował w konkursie Letniego Grand Prix w austriackim Hinzenbach

Zwycięstwem tym zapewnił sobie wygraną w całym cyklu.

Dodano: Niedziela, 19 lipca 2015 11:20

Dlatego Letnia Grand Prix w skokach narciarskich w Zakopanem została odwołana?

ZAKOPANE. W Urzędzie Miasta odbyło się spotkanie urzędników z przedstawicielami COS i TZN. Rozmowy były burzliwe, ale ostatecznie ustalono, że turniej się odbędzie. Kilka godzin później Kozak poinformował, że rezygnuje z organizacji.

Dodano: Sobota, 18 lipca 2015 16:12

Letnie Grand Prix skokach narciarskich w Zakopanem odwołane

Spełniło się proroctwo Kamila Stocha, który ostrzegał zakopiańskie władze, iż … „Za kilka lat nie będzie tu już Pucharu Świata”. Klątwa spełnia się już teraz, póki co FIS zabrała Tatrom Letnie Grand Prix. Następny może być Puchar Świata.

Dodano: Sobota, 31 stycznia 2015 18:37

Stoch zdyskwalifikowany

Kamil Stoch został zdyskwalifikowany po pierwszej serii konkursu drużynowego w Willingen. Powodem był nowy, zbyt duży kombinezon. Polska spadła na ostatnie miejsce w konkursie.

Dodano: Niedziela, 18 stycznia 2015 16:07

Kamil Stoch znowu triumfuje

Kamil Stoch zajął pierwsze miejsce w indywidualnym konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem. Polak oddał dwa znakomite skoki. Pokonał Stefana Krafta i Severina Freunda.

Dodano: Niedziela, 18 stycznia 2015 13:26

Kamil Stoch najlepszy w kwalifikacjach

ZAKOPANE. W przeprowadzonych na Wielkiej Krokwi kwalifikacjach zwyciężył Kamil Stoch. Mistrz olimpijski uzyskał 131,5 metra.

Dodano: Sobota, 17 stycznia 2015 12:01

Kwalifikacje odwołane i przełożone na sobotę

ZAKOPANE. Piątkowe kwalifikacje do niedzielnego konkursu indywidualnego Pucharu Świata na Wielkiej Krokwi zostały odwołane. W sobotę o godz. 15:00 odbyć się ma oficjalny trening. Konkurs drużynowy - o 17.oo.

Dodano: Piątek, 16 stycznia 2015 15:40

Dzisiaj pierwszy dzień pucharowego szaleństwa w Zakopanem

Pod Tatry zjechały tłumy kibiców. Zakopane nie milknie od trąbek i okrzyków. Pomimo obaw, czy w ogóle zostaną rozegrane kwalifikacje (z powodu silnego wiatru) - w stronę skoczni idą nie tylko Polacy, ale również Słowacy, Austriacy i Słoweńcy.

Dodano: Sobota, 10 stycznia 2015 14:40

PK w skokach: Ziobro i Murańka na podium

Jan Ziobro wynikiem 120,5 m wygrał konkurs Pucharu Kontynentalnego w skokach narciarskich w Wiśle Malince. Drugie miejsce zajął Klemens Murańka - 119,5 m, a trzecie Niemiec Andreas Wank - 115,5 m. Z powodu złych warunków atmosferycznych rozegrano tylko jedną serię.

Dodano: Czwartek, 8 stycznia 2015 20:04

Pomimo słabej formy skoczków bilety rozeszły się błyskawicznym tempie

Nie ma już praktycznie biletów na Puchar Świata w Zakopanem, który odbywać się będzie od 16 do 18 stycznia. Takiego zainteresowania wejściówkami na trzy dni zawodów nie było nawet za czasów "małyszomani".

Dodano: Poniedziałek, 5 stycznia 2015 18:40

Udane skoki Stocha i Żyły

Dla cierpliwych - tak zawodnicy oceniają obiekt w austriackim Bischofshofen, gdzie dzisiaj odbyły się kwalifikacji od jutrzejszego ostatniego konkursu w Turnieju Czterech Skoczni.

Dodano: Niedziela, 14 grudnia 2014 18:06

Nie był to dzień chwały. Nasi dwaj skoczkowie upadli

Polscy skoczkowie nadal bez formy. W drugim konkursie skoków o Puchar Świata z Niżnym Tagile. Żaden z biało - czerwonych nie doskoczył do serii finałowej. „Nie był to dzień chwały biało- czerwonych” – podsumował ich start komentator Eurosportu.

Dodano: Piątek, 14 stycznia 2011 21:52

W sobotę 22 stycznia - Parada Kibiców w Zakopanem

ZAKOPANE. W sobotę 22 stycznia br. tuż przed rozpoczęciem zawodów Pucharu Świata FIS w Skokach Narciarskich, ulicami Zakopanego przejdzie wielka Parada Kibiców. W tym czasie przewidywane są utrudnienia w ruchu drogowym.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl