Skocznia
Dodano: Czwartek, 18 października 2018 09:00

Skocznie narciarskie w Chochołowie otwarte (zdjęcia)

W Chochołowie oficjalnie otwarto i poświęcono kompleks skoczni narciarskich dla dzieci HS16 i HS30. Pierwsze skoki oddali młodzi skoczkowie klubu KS "Chochołów", którzy będą ich gospodarzami.

Dodano: Niedziela, 28 stycznia 2018 16:27

Prezydent na skokach w Zakopanem (zdjęcia)

ZAKOPANE. Andrzej Duda dotarł pod Wielką Krokiew. Prezydent podobnie jak w poprzednich latach - będzie wśród kibiców dopingujących starty skoczków narciarskich na zakopiańskiej skoczni.

Dodano: Środa, 8 listopada 2017 18:35

Wielka Krokiew gotowa. Zakończyła się modernizacja obiektu

ZAKOPANE. Skocznia narciarska Wielka Krokiew pomyślnie przeszła wewnętrzne odbiory techniczne. Obiekt jest już gotowy na zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich, który odbędą się w dniach 26-28 stycznia.

Dodano: Wtorek, 3 lutego 2015 21:30

Adam Małysz w Czarnym Dunajcu przekonywał do budowy skoczni narciarskiej w Chochołowie

Adam Małysz, jeden z najwybitniejszych polskich skoczków narciarskich - gościł w Czarnym Dunajcu. Tematem rozmów była budowa skoczni narciarskiej w Chochołowie.

Dodano: Środa, 5 grudnia 2012 13:06

W Krakowie będzie można skoczyć na nartach

W najbliższą sobotę i niedzielę (8 i 9 grudnia) na Rynku Głównym ustawiona zostanie mini-skocznia, na której będzie można spróbować swoich sił w roli „prawdziwego” zawodnika. Inauguracyjny skok odda znany aktor, Piotr Cyrwus, a jego i wszystkich pozostałych skoczków dopingować będą: Marek Sowa, Marszałek Województwa Małopolskiego), Janusz Majcher burmistrz Zakopanego i Apoloniusz Tajner Prezes Zarządu Polskiego Związku Narciarskiego.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl