Golemo
Sesja
Dodano: Czwartek, 29 kwietnia 2021 17:00

Sesja Rady Powiatu Nowosądeckiego: dobre informacje dla mieszkańców Sądecczyzny

Podczas dzisiejszej sesji on-line Rady Powiatu Nowosądeckiego prowadzonej przez przewodniczącego Rady Romana Potońca, radni przyjęli informacje z ubiegłorocznej działalności Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu, Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu, Powiatowego Zarządu Dróg, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, Domów Pomocy Społecznej i Powiatowych Ośrodków Wsparcia prowadzonych przez Powiat.

Dodano: Czwartek, 22 listopada 2018 11:08

Kolejna sesja Rady Miasta Krakowa dopiero 5.12

Kolejna sesja Rady Miasta Krakowa dopiero 5.12 i wybór Przewodniczącego Rady Miasta Krakowa

Dodano: Środa, 21 listopada 2018 17:00

I dzień sesji Rady Miasta Krakowa niespodziewanie został przerwany.

I dzień sesji Rady Miasta Krakowa niespodziewanie się zakończył fiaskiem.
Wybory przewodniczącego Rady Miasta Krakowa zostały przeniesione na godzinę 10.00 jutro 22.11.2018r

Dodano: Poniedziałek, 19 listopada 2018 15:56

Pierwsza sesja sejmiku VI kadencji

Wicepremier Beata Szydło, minister infrastruktury Andrzej Adamczyk, posłowie PiS, prezes lotnika w Balicach Radosław Włoszek zjechali na pierwszą sesję sejmiku małopolskiego.

39 radnych sejmiku złożyło przysięgę.

Dodano: Poniedziałek, 20 listopada 2017 17:20

XLIII sesja Sejmiku Województwa Małopolskiego

Pierwsze czytanie budżetu Województwa Małopolskiego na 2018 rok czy utworzenie Małopolskiego Centrum Nauki w Krakowie – to tylko wybrane tematy, którymi zajęli się małopolscy radni podczas listopadowej sesji Sejmiku Województwa Małopolskiego.

Dodano: Poniedziałek, 23 października 2017 15:34

XLII sesja Sejmiku Województwa Małopolskiego

Przyjęcie rezolucji w sprawie obchodów w Małopolsce 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę i realizacji programu „Małopolska. Moja Wolność” czy informacja dotycząca organizacji kolejowych przewozów pasażerskich na linii kolejowej do Balic, Trzebini oraz Krakowa Płaszowa - to tylko wybrane kwestie, którymi zajmują się małopolscy radni na październikowej sesji Sejmiku Województwa Małopolskiego.

Dodano: Poniedziałek, 25 września 2017 16:33

XLI sesja Sejmiku Województwa Małopolskiego

Modernizacje kolejnych fragmentów istniejących tras i dróg gminnych z przeznaczeniem na trasy rowerowe oraz upamiętnienie wybitnego małopolskiego malarza Adolfa Hyły – tymi między innymi sprawami zajmowali się małopolscy radni na dzisiejszej sesji Sejmiku Województwa Małopolskiego.

Dodano: Środa, 20 września 2017 22:50

Starosta sądecki na sesji Rady Miejskiej Starego Sącza (zdjęcia)

Starosta nowosądecki Marek Pławiak wziął udział w sesji Rady Miejskiej Starego Sącza. Rozmawiał z radnymi na temat inwestycji prowadzonych przez Powiat na terenie Starego Sącza w ostatnich dwóch latach oraz planach na przyszłość.

Dodano: Środa, 26 kwietnia 2017 10:32

Arcybiskup Jędraszewski na sesji Sejmiku Województwa Małopolskiego

Kwietniową sesję sejmiku rozpoczęło wystąpienie Metropolity Krakowskiego arcybiskupa Marka Jędraszewskiego.

Dodano: Piątek, 21 października 2016 16:24

Zjazd Solidarności w Zakopanem (zdjęcia)

W hotelu Hyrny w Zakopanem odbywa się I Sesja X Walnego Zebrania Delegatów Regionu Małopolskiego NSZZ „Solidarność”. Pod Giewont przyjechało 200 delegatów z całej Małopolski. Gościem specjalnym jest przewodniczący Komisji Krajowej Piotr Duda.

Dodano: Piątek, 11 kwietnia 2014 14:12

Sesja naukowa " Kraków na drodze do niepodległości"

Muzeum Historyczne miasta Krakowa i Towarzystwo Miłośników Historii i Zabytków Krakowa organizuje w sobotę sesję naukową "Kraków na drodze do niepodległości". Sesja odbywa się cyklicznie w ramach projektu Rola Krakowa w dziejach narodu". Towarzyszyć jej będzie jednodniowa wystawa zorganizowana przez Muzeum Historyczne miasta Krakowa "Z krakowskich Oleandrów do wolnej Polski". Wystawa prezentowana będzie w foyer II piętra Urzędu Miasta.

Dodano: Środa, 27 listopada 2013 14:04

Stanisław Juchnowicz - Honorowym Obywatelem Krakowa

Wybitny architekt i urbanista – prof. Stanisław Juchnowicz otrzymał dziś (27 listopada, środa) tytuł Honorowego Obywatela Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa. Wyróżnienie odebrał podczas uroczystej Sesji Rady Miasta Krakowa.

Dodano: Poniedziałek, 26 sierpnia 2013 13:09

Minister rolnictwa gościem na sesji Sejmiku Województwa Małopolskiego

Dziś XLI sesja Sejmiku Województwa Małopolskiego. Weźmie w niej udział minister rolnictwa Stanisław Kalemba. Tematem spotkania z radnymi będzie polityka wobec rolnictwa i obszarów wiejskich w nowej perspektywie finansowej UE 2014 – 2020 z uwzględnieniem Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Dodano: Poniedziałek, 1 lipca 2013 10:46

Rozwój ziem górskich - sesja SWM w Nowym Sączu

Dziś w Małopolskim Centrum Kultury Sokół w Nowym Sączu odbędzie się XL sesja Sejmiku Województwa Małopolskiego. W porządku obrad m.in. debata na temat rozwoju ziem górskich i podgórskich w województwie małopolskim w zakresie m. in. rolnictwa i obszarów wiejskich oraz dziedzictwa kulturowego, turystyki i sportu.

Dodano: Poniedziałek, 24 czerwca 2013 10:19

Absolutorium dla Zarządu Województwa Małopolskiego? Dziś sesja Sejmiku

Podczas dzisiejszej sesji Sejmiku Województwa Małopolskiego, marszałek Marek Sowa przedstawi założenia nowego Regionalnego Programu Operacyjnego dla Małopolski na lata 2014 – 2020.

Dodano: Poniedziałek, 25 lutego 2013 09:40

Dziś sesja Sejmiku Województwa Małopolskiego

KRAKÓW. Podczas XXXIII sesji Sejmiku Województwa Małopolskiego radni zajmą się przekształceniami Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II oraz Szpitala Specjalistycznego im. Józefa Dietla w Krakowie. Prawdopodobnie z porządku obrad wycofana zostanie kwestia likwidacji Zakładu Długoterminowej Opieki Medycznej im. św. Katarzyny Sieneńskiej w Makowie Podhalańskim.

Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Reklama
Krynica
Reklama
TdP
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl