SAG
Dodano: Wtorek, 1 sierpnia 2017 10:26

Dylan Teuns wygrywa w Szczyrku, Peter Sagan znów liderem Tour de Pologne

Dylan Teuns (BMC Racing) wygrał trzeci etapu 74. Tour de Pologne z Jaworzna do Szczyrku. Drugie miejsce zajął Peter Sagan (Bora – Hansgrohe), który odzyskał żółtą koszulkę lidera. Na trzecim miejscu finiszował Rafał Majka (Bora – Hansgrohe), który tym samym wspiął się na trzecie miejsce klasyfikacji generalnej.

Dodano: Sobota, 29 lipca 2017 19:59

Peter Sagan wygrał pierwszy etap TdP

Słowacki Mistrz Świata okazał się bezkonkurencyjny na pierwszym etapie Tour de Pologne. Wygrał sprinterski finisz w al. Focha w Krakowie i został liderem wyścigu. Najlepszy z Polaków Paweł Franczak (Reprezentacja Polski) zajął miejsce ósme.

Dodano: Środa, 26 października 2016 18:55

Kolejny przedsiębiorca wprowadza się do SAG w Nowym Targu

NOWY TARG. Urząd Miasta poinformował o podpisaniu dziś kolejnej umowy na dzierżawę terenów w nowotarskiej Strefie Aktywności Gospodarczej. To siódmy inwestor w SAG.

Dodano: Czwartek, 13 listopada 2014 02:20

Zakończył się II etap rozbudowy SAG w Gorlicach

Wzmocniona infrastruktura drogowa w południowej części SAG oraz zupełnie nowy układ komunikacyjny i uzbrojenie na terenie wschodniej części SAG to efekty realizacji projektu „Budowa układu komunikacyjnego i infrastruktury technicznej na terenie strefy gospodarczej przy ul. Bieckiej w Gorlicach – etap II”. W oddaniu inwestycji do użytku uczestniczył marszałek Marek Sowa.

Dodano: Środa, 5 listopada 2014 16:41

Uroczyste otwarcie terenu przygotowanego pod nowotarską SAG (zdjęcia)

NOWY TARG. - Zakończone zostało jedno z tych zadań, które będzie tworzyło przyszłość tego miasta - powiedział Marek Fryźlewicz. Zgromadzonych na uroczystym otwarciu Strefy Aktywności Gospodarczej, a konkretnie - przygotowanego i uzbrojonego terenu pod nowe inwestycje - przywitano piosenką "Ściernisko" z repertuaru zespołu Golec uOrkiestra.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl