Rozrywka
Dodano: Wtorek, 26 grudnia 2017 11:09

Super atrakcja zimowa Zakopanego czeka na otwarcie

Zimowy Park Rozrywki w Zakopanem zostanie otwarty po Świętach Bożego Narodzenia. Wszystko zależy od pogody. Jego twórcy liczą na śnieg i mróz.

Dodano: Sobota, 13 maja 2017 12:08

Digital Dragons 2017 – święto twórców gier w Krakowie

Luis Barriga z Blizzard Entertainment, John i Brenda Romero, Sam Lake z Remedy Entertainment, twórcy Horizon: Zero Dawn, James Ohlen z Bioware oraz developerzy z czołowych polskich studiów produkujących gry. To tylko kilkoro z blisko 90 prelegentów, którzy wystąpią w Krakowie podczas Digital Dragons (22-23 maja), szóstej edycji jednej z największych konferencji dla twórców gier w tej części Europy.

Dodano: Piątek, 12 maja 2017 13:10

Międzynarodowy Dzień Tańca z Cracovia Danza (zdjęcia)

Balet Cracovia Danza świętował Międzynarodowy Dzień Tańca wraz ze swymi przyjaciółmi - dlatego zaprosił na przedstawienie "Ballet des Nations".

Dodano: Wtorek, 4 kwietnia 2017 09:50

Nowe atrakcje w małopolskich uzdrowiskach

Budowa zakładu przyrodoleczniczego z basenem leczniczym i wodą mineralną w Krynicy, stworzenie nowych miejsc rekreacji dla rodzin z dziećmi w Piwnicznej czy budowa wodnego placu zabaw w Rabce Zdroju – te plany małopolskich uzdrowisk wkrótce się urzeczywistnią.

Dodano: Czwartek, 30 marca 2017 14:49

10. Bieg po Nowe Życie startuje w sobotę 1 kwietnia. Dzień wcześniej odbędzie się III gala polskiej transplantologii Drugie Życie.

Już w najbliższy weekend w Wiśle odbędzie się 10. Bieg po Nowe Życie. 1 kwietnia w marszu nordic walking spotkamy się ze sportowcami z Polskiego Stowarzyszenia Sportu po Transplantacji, oraz gwiazdami teatru, filmu, sceny muzycznej i kabaretowej, dziennikarzami i sportowcami.

Dodano: Niedziela, 5 lutego 2017 18:27

Michał Szpak w Zakopanem (zdjęcia)

ZAKOPANE. W otwartej niedawno największej sali konferencyjnej w hotelu Grand Nosalowy Dwór odbył się pierwszy koncert z cyklu "Nosalowy Unplugged". Na zakopiańskiej scenie wystąpił Michał Szpak.

Dodano: Wtorek, 9 kwietnia 2013 21:24

Rozrywka z profilaktyką

Zaawansowaną próchnicę ma blisko 90 % polskich dzieci, wady zgryzu niemal połowa. Jak wynika z badań przeprowadzonych w żłobkach, przedszkolach i szkołach u 42 proc. badanych trzeba usunąć co najmniej jeden ząb. Tymczasem próchnica może być początkiem wielu innych, chorób od przewlekłego kataru poprzez alergie po problemy z przewodem pokarmowym. Przegląd jamy ustnej dzieci będzie jedną z części prozdrowotnej akcji profilaktycznej, zaplanowanej w Tuchowie na początku maja.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl