Rogoźnik
Dodano: Sobota, 6 stycznia 2018 18:54

Na Podhalu trwają zawody balonowe (zdjęcia)

Dwadzieścia załóg z całej Polski wystartowało w pierwszym dniu V Nowotarskich Zawodach Balonowych, które rozegrano dziś w Nowym Targu i Rogoźniku.

Dodano: Środa, 25 października 2017 20:30

Wypadek w Rogoźniku. Auto zmiażdżone w zderzeniu z betoniarką, droga wojewódzka zablokowana

Ze wstępnych ustaleń wynika, że na drodze wojewódzkiej, na wysokości zjazdu na Stare Bystre, zderzyły się w sumie cztery samochody, w tym trzy osobowe i jedna betoniarka.

Dodano: Sobota, 15 kwietnia 2017 16:55

Śmiertelny wypadek motocyklowy

W Rogoźniku, na prostym odcinku drogi, kierowca motocykla typu ścigacz, z niewyjaśnionych przyczyn wypadł z drogi i rozbił się w fosie. Kierowca motocykla na nowotarskich numerach rejestracyjnych, mimo prowadzonej na miejscu reanimacji, zmarł.

Dodano: Wtorek, 28 lipca 2015 12:10

Duży wypadek samochodowy w Rogoźniku. Po rannych przyleciał śmigłowiec

Do wypadku doszło na głównej drodze, w rejonie miejscowej ubojni. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że zderzyły się trzy samochody. Poważnie ranne są trzy osoby. Droga jest zablokowana.

Dodano: Poniedziałek, 25 sierpnia 2014 21:25

Jan Łaba z Rogoźnika pilnie potrzebuje krwi

W niedzielę, podczas uroczystości dożynkowych w Rogoźniku, miał miejsce wypadek, w wyniku którego ucierpiał fiakier przewożący wieniec dożynkowy. Z ciężkimi obrażeniami został przewieziony do szpitala w Nowym Targu. W środę będzie wykonywana operacja do której potrzebna jest pilnie krew dla niego.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl