Raba Wyżna
Dodano: Środa, 25 grudnia 2019 13:00

Kard. Dziwisz w Rabie Wyżnej: "Niechaj atmosfera towarzysząca świętom Bożego Narodzenia pomoże nam dostrzec głębiej dobro, docenić je i pomnażać"

- Nie powinniśmy lekceważyć trudności i zła, które jest wokół nas, a także i w nas. Ale z tym wszystkim nie jesteśmy sami, bo nasz los i losy świata są w ręku Boga. Niewdzięcznością wobec Niego byłoby niedostrzeganie dobra, które jest wokół nas i w nas, choć jest ono mniej krzykliwe i mniej nagłaśniane - mówił kard. Stanisław Dziwisz podczas uroczystej Mszy św. pasterskiej w Rabie Wyżnej.

Dodano: Poniedziałek, 23 grudnia 2019 09:00

Rozbłysły światełka na choince przed Oknem Papieskim na Franciszkańskiej 3

Metropolita krakowski abp Marek Jędraszewski wziął udział w tradycyjnym spotkaniu przed Oknem Papieskim, w czasie którego zaświecono lampki na choince.

Dodano: Niedziela, 22 kwietnia 2018 17:20

Wyciek chemiczny w lesie. Strażackie ćwiczenia w Rabie Wyżnej (zdjęcia)

Na terenie lasów państwowych w Rabie Wyżnej odbyły się ćwiczenia Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Chemiczno – Ekologicznego „Nowy Targ 1” pod kryptonimem „Substancja Niebezpieczna 2018”.

Dodano: Wtorek, 4 lipca 2017 09:35

Podhale Tour: Wójcik odjeżdża rywalom

Kapryśna pogoda nie rozpieszczała kolarzy podczas trzeciego już etapu zmagań w Podhale Tour. Trasa jeszcze dłuższa, warunki ciężkie, wszystko to dało się we znaki uczestnikom szczególnie podczas morderczego podjazdu w Harkabuzie.

Dodano: Sobota, 2 lipca 2016 15:20

Młodzi górale na planie teledysku promującego ŚDM (zdjęcia)

W Rabie Wyżnej cały dzień ponad 100 osób intensywnie pracowało na planie teledysku z okazji zbliżających się Światowych Dni Młodzieży.

Dodano: Niedziela, 22 marca 2015 21:19

Wybrano władze Małopolskiego Oddziały Związku Dużych Rodzin "Trzy Plus" (zdj.)

W Rabie Wyżnej odbyło się II Walne Zebranie Oddziału Małopolskiego Związku Dużych Rodzin 3+. Gośćmi Koła Związku Dużych Rodzin 3+ w Gminie Raba Wyżna było ponad 40 przedstawicieli małopolskich Kół Związku Dużych Rodzin 3+ z Nowego Targu, Szaflar, Krakowa i Wadowic. Niektórzy przyjechali z dziećmi.

Dodano: Wtorek, 8 lipca 2014 23:05

Raba Wyżna: znowu problemy z wodą

Kolejny raz nie nadaje się do spożycia woda z wodociągu Kosiczne, która płynie do pięciuset gospodarstw domowych na terenie Raby Wyżnej. Tym razem z powodu wykrycia w niej bakterii Coli.

Dodano: Wtorek, 20 sierpnia 2013 20:12

Jubileusz metropolity krakowskiego. Obchody 50-lecia kapłaństwa kardynała Dziwisza zorganizowane zostaną w Rabie Wyżnej

Były osobisty sekretarz Jana Pawła II, a obecnie Metropolita Krakowski kardynał Stanisław Dziwisz obchodzi w tym roku jubileusz 50-lecia kapłaństwa. Uroczystości z tej okazji odbędą się 25 sierpnia w rodzinnej miejscowości duchownego - Rabie Wyżnej.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl