Równia Krupowa
Dodano: Środa, 1 stycznia 2020 21:07

Zakopiańska policja podsumowuje sylwestra

Około 66 700 osób bawiło się tej nocy na Równi Krupowej. W miejscu samej imprezy organizowanej przez TvP i miasto Zakopane, czyli w sektorach wokół sceny nie zanotowano ani jednego zgłoszenia, że stało się coś złego.

Dodano: Poniedziałek, 23 grudnia 2019 08:21

Sylwester marzeń kontra halny

Pomimo niedzieli na terenie budowy sceny sylwestrowej na górnej Równi Krupowej w Zakopanem panuje duży ruch. Scena na której juz za kilka dni ma odbyć się Sylwester Marzeń z TVP w ostatnich dniach zostałą praktycznie rozebrana. Powodem mają być uszkodzenia jakich dokonał wiejący w ostatnich dnia halny.

Dodano: Piątek, 22 listopada 2019 09:04

TVP zrezygnowała z organizacji "Sylwestra Marzeń" pod Wielką Krokwią, odbędzie się jak dotąd na Równi Krupowej

Poinformował o tym prezes Jacek Kurski w wieczornym wydaniu "Wiadomości" w TVP1. Jak wyjaśniał, chce by "Sylwester łączył, a nie dzielił i nie wywoływał jakichkolwiek emocji".

Dodano: Czwartek, 21 sierpnia 2014 20:02

Baciary w Namiocie Festiwalowym (zdjęcia)

W namiocie festiwalowym na Dolnej Równie Krupowej odbył się koncert jednej najbardziej popularnych grup grających góralską muzykę taneczną - zespołu Baciary.

Dodano: Piątek, 5 lipca 2013 07:10

Pokazy ratownictwa na Dolnej Równi Krupowej (zdjęcia)

Trwa Zlot na Stulecie Harcerstwa w Zakopanem. Dla przebywających na Równi Krupowej harcerzy, organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Jedną z nich był pokaz straży pożarnej i harcerskiej służby ratowniczej.

Dodano: Poniedziałek, 1 lipca 2013 21:30

Zlot harcerzy w Zakopanem (zdjęcia)

W dniach 1 - 7 lipca na terenie Górnej Równi Krupowej odbywać się będzie zlot z okazji Stulecia Harcerstwa w Zakopanem. Teren ten jest przygotowany na przyjęcie ponad 800 skautów z Polski i z zagranicy.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl