Kopalnia
Pstrąg
Dodano: Wtorek, 30 lipca 2019 10:12

Za nami XVIII Dzień Pstrąga (zdjęcia)

Białodunajecka impreza odbywająca się co roku w ramach „Tatrzańskich Wici”. W zmaganiach wędkarzy zwyciężył Stanisław Dziedzina z Nowego Targu przed Krzysztofem Ostruszką z Makowa Podhalańskiego i Andrzejem Kubalicą z Żywca, a największą rybę (48 centymetrowego pstrąga) złowił zakopiańczyk Tomasz Przeklasa.

Dodano: Sobota, 28 lipca 2018 15:12

Dzień Pstrąga w Białym Dunajcu (zdjęcia)

W ramach Tatrzańskich Wici trwa święto ryby z herbu Białego Dunajca. A to oznacza - zawody wędkarskie, pokazy kulinarne, degustacje, zabawę i koncerty.

Dodano: Środa, 25 marca 2015 19:43

Konkurs kulinarny „Smak Pstrąga w Pieninach”

Już po raz czwarty na olbrzymiej pływającej scenie zbudowanej z łodzi flisackich (jedyna, taka scena w Polsce) na Dunajcu u stóp Trzech Koron w Sromowcach Niżnych zostanie zorganizowany konkurs kulinarny „Smak Pstrąga w Pieninach”.

Dodano: Poniedziałek, 14 lipca 2014 16:22

XIII Dzień Pstrąga Biały Dunajec (wyniki i zdjęcia)

Najlepszą Potrawę z Pstrąga podczas XIII Dnia Pstrąga w Białym Dunajcu przygotował Krzysztof Janik.

Dodano: Czwartek, 10 lipca 2014 17:00

W niedzielę 13 lipca w Białym Dunajcu odbędzie się doroczny "Dzień Pstrąga"

Tradycyjnie, wszystko w tym dniu kręcić się będzie wokół pstrąga, herbowej ryby Gminy Biały Dunajec.

Dodano: Sobota, 31 maja 2014 22:20

Uwaga - nadchodzi naleśnik

W niedzielę w Skale odbędzie się " Jarmark Skalski z Pstrągiem Ojcowskim". W swojej tradycji nawiązuje do historycznych jarmarków odbywających się w Skale, które były w dziejach lokalnej społeczności wielkim wydarzeniem. Obecność była obowiązkowa!

Dodano: Poniedziałek, 29 lipca 2013 22:08

Najlepsi wędkarze i kucharze na Dniu Pstrąga w Białym Dunajcu

BIAŁY DUNAJEC. Podczas XII edycji Dnia Pstrąga największego pstrąga (48,5 cm) złowił Janusz Żegleń. On też otrzymał Puchar Wójta Gminy. Najlepszą potrawę z pstrąga przygotował Maciej Duda oraz kucharz reprezentujący Gospodarstwo Rybackie Kali z Lipnicy Wielkiej. Kolejny raz nagrodzono także Marka Szandora z Białego Dunajca.

Dodano: Niedziela, 7 lipca 2013 11:42

III Dni Zawoi, czyli Święto Zawojskiego Pstrąga - dzień drugi (zdjęcia)

W trakcie sobotniej edycji III Dni Zawoi, organizowanych w tym roku także jako Święto Zawojskiego Pstrąga na stadionie w Zawoi wystąpiły zespoły BRACIA i Roots Rocket.

Dodano: Sobota, 6 lipca 2013 01:00

Rozpoczęły się III Dni Zawoi (zdjęcia)

Przekazaniem kluczy młodzieży, pokazem filmów konkursowych i koncertem zespołu "Ostro, ale z głową" rozpoczęły się w Babiogórskim Centrum Kultury - III Dni Zawoi - Święto Zawojskiego Pstrąga. W programie pierwszego dnia imprezy znalazły się także warsztaty technik teatralnych, które poprowadził Arkadiusz Ziętek, twórca teatralny, który kilka lat temu razem z Mike’iem Hughes’em (Uncalled for Improv) poprowadził jeden z pierwszych w Polsce warsztatów improv, będący impulsem do rozwoju tego gatunku teatru w Polsce.

Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl