Przygotowania
Dodano: Poniedziałek, 26 listopada 2018 20:00

Przygotowania świąteczne na Rynku Głównym w Krakowie

W sobotę, 1 grudnia Kraków rozświetlą pierwsze świąteczne iluminacje. O godz. 17.00 na Rynku Głównym zostanie zapalona największa i najpiękniejsza choinka w mieście. Dla najmłodszych mieszkańców przygotowano gry i zabawy na scenie przy choince. A w świąteczny nastrój wprowadzi nas zespół Enej, który wystąpi o godz. 16.30 na scenie głównej targów bożonarodzeniowych.

Dodano: Środa, 1 kwietnia 2015 11:53

Przygotowania do Światowych Dni Młodzieży

W Krakowie spotkali się minister kultury Małgorzata Omilanowska i marszałek Marek Sowa, aby rozmawiać o organizacji w Małopolsce Światowych Dni Młodzieży 2016. Uroczystości z udziałem papieża Franciszka odbędą się przede wszystkim w Krakowie, ale msza św. kończąca Światowe Dni Młodzieży odprawiona zostanie w Brzegach koło Wieliczki.

Dodano: Poniedziałek, 23 lutego 2015 12:27

Mszana Dolna: Bezpłatne warsztaty wokalne dla młodzieży

Dziś i jutro w kinie "Luboń" zorganizowane zostaną pierwsze warsztaty muzyki gospel odbywające się w ramach przygotowań do Światowych Dni Młodzieży.

Dodano: Środa, 4 grudnia 2013 23:22

Psy ratownicze z GOPR rozpoczęły sezon zimowy (zdjęcia)

Podkomisja Psów Ratowniczych GOPR rozpoczęła przygotowania do sezonu zimowego. W związku z brakiem śniegu w Polsce kolejne już czwarte zajęcia odbyły się na lodowcu Kaunertal w Austrii.

Dodano: Poniedziałek, 16 września 2013 10:17

Polska i Słowacja ze wspólnym komitetem przygotowującym się do Igrzysk 2022

W niedzielę powołano polsko-słowacki Komitet Koordynacyjny, który ma nadzorować procedurę składania akt kandydatury Krakowa jako gospodarza Zimowych Igrzysk Olimpijskich w 2022 r. Jeszcze w tym roku wniosek wpłynąć ma do MKOl.

Dodano: Środa, 26 czerwca 2013 21:26

Przygotowania do akcji Czyste Tatry (zdjęcia)

W zakopiańskiej Willi Oksza odbyła się konferencja prasowa na temat kolejnej edycji projektu Czyste Tatry, który rozpoczyna się na początku lipca.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl