Kopalnia
Przepis
Dodano: Środa, 28 września 2016 22:26

Zmiana przepisów odnośnie przejazdów kolejowych. Część może zostać zlikwidowana

W październiku ub.r. Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju wydało rozporządzenie w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać skrzyżowania linii kolejowych oraz bocznic kolejowych z drogami i ich usytuowanie.

Dodano: Czwartek, 23 lipca 2015 14:23

8 cudzoziemców naruszyło przepisy

Ujawnienie 8 cudzoziemców naruszających przepisy to efekt działań funkcjonariuszy Śląsko – Małopolskiego Oddziału Straży Granicznej w ciągu ostatnich trzech dni.

Dodano: Środa, 24 czerwca 2015 11:17

Kolejny przypadek naruszenia przepisów umowy o małym ruchu granicznym

Funkcjonariusze Śląsko – Małopolskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali obywatelkę Ukrainy, która na podstawie zezwolenia MRG przebywała poza strefą przygraniczną.

Dodano: Wtorek, 26 maja 2015 11:00

Mimo zaostrzenia przepisów - nietrzeźwi nadal za kierownicą

Nowotarscy policjanci zatrzymali 23-letniego mieszkańca Łopusznej, który potrącił dwóch nastolatków w miejscowości Harklowa. Nocą o godzinie drugiej w nocy na drodze wojewódzkiej 969 w miejscowości Harklowa. Kierowca. mazdy , mieszkaniec jednej z miejscowości w gminie Nowy Targ miał – prawie 1,5 promila. Dwaj nastolatkowie, którzy szli poboczem ponieśli ciężkie obrażenia ciała i zostali przewiezieni do szpitala.

Dodano: Czwartek, 1 stycznia 2015 19:34

Zatrzymano 10 cudzoziemców

Funkcjonariusze Śląsko-Małopolskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali 10 cudzoziemców, którzy naruszyli obowiązujące w Polsce przepisy.

Dodano: Środa, 16 stycznia 2013 22:35

Zmiana przepisów paszportowych

Od 17 stycznia wniosek o wydanie paszportu złożymy u dowolnego wojewody. Do tej pory było to możliwe tylko w miejscu zameldowania. Wyrobiony dokument będzie można odebrać w najdogodniejszym punkcie paszportowym.

Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl