Przejście
Dodano: Środa, 24 stycznia 2018 16:23

Przejścia pod specjalnym nadzorem

Komisariat Policji Tarnów Centrum poinformował, że na terenie gminy Tarnów prowadzone są działania prewencyjne w rejonie przejść dla pieszych. Stróże prawa chcą ograniczyć negatywne zachowania kierowców.

Dodano: Środa, 24 stycznia 2018 08:42

Przebudowa przejścia podziemnego przy Jubilacie w Krakowie

Dzięki przebudowie przejście podziemne będzie lepiej dostosowane do potrzeb osób z ograniczoną mobilnością, ponieważ pojawią się dwie windy. W zakresie robót jest uwzględniona wymiana kamiennych okładzin ścian, posadzki i schodów.

Dodano: Wtorek, 17 października 2017 13:52

Nowe przejście dla pieszych na Moście Dębnickim w Krakowie

Od wtorku działa nowe przejście dla pieszych na Moście Dębnickim, na skrzyżowaniu ulic Kościuszki, Zwierzynieckiej i al. Krasińskiego.

Dodano: Niedziela, 15 października 2017 18:41

Redyk przeszedł przez Podhale (zdjęcia)

Dziś tysiące owiec przemaszerowało ulicami Nowego Targu. Ogromny kierdel prowadzili odświętnie ubrani bacowie. Stado po bokach pilnowali juhasi, młodziutcy honielnicy oraz oczywiście psy.

Dodano: Czwartek, 28 września 2017 17:28

Mniej przejść dla pieszych bo… zagrażały pieszym…

W ostatnich tygodniach mieszkańcy wielu małopolskich miejscowości położonych przy drogach krajowych zauważyli, że z ulic zniknęła część przejść dla pieszych. Jak się okazuje, to sprawka drogowców z generalnej dyrekcji dróg krajowych, którzy pasy, mające zapewnić bezpieczeństwo pieszym, zlikwidowali by zwiększyć ich właśnie bezpieczeństwo.

Dodano: Niedziela, 29 września 2013 10:48

Trzej podróżnicy z Polski w 57 dni przemierzyli ponad 3 tys 200 km Karpat

SZCZAWNICA. Trójka przyjaciół Krzysztof Mroszczak, Szymon Pietrowski i Wojciech Stolarczyk przemierzyła w rekordowym czasie 57 dni 3240 kilometrów Karpat i Dunaju siłą własnych mięśni, kajakiem, biegiem oraz marszem.

Dodano: Niedziela, 28 kwietnia 2013 12:05

Chyżne: dziwne oznakowanie, dziury w drodze i bardzo nisko osadzone studzienki odwadniające (zdjęcia)

Na przejściu granicznym w Chyżnem kierowcy muszą jechać z zwiększoną uwagą, żeby nie wpaść w ogromne dziury w drodze, lub nie pomylić kierunku jazdy z powodu dziwnego oznakowania i ustawionych betonowych zapór.

Dodano: Piątek, 6 lipca 2012 12:51

Trwa remont przejścia podziemnego w pobliżu krakowskiego Dworca Głównego(zdjęcia)

Trwają prace modernizacyjne przejścia podziemnego znajdującego się pod skrzyżowaniem ulic Basztowa/Lubicz/Pawia/Westerplatte. Całe przejście podziemne będzie posiadać własne oświetlenie oraz system monitoringu wizyjnego. Ponadto, obiekt będzie dostępny dla osób niepełnosprawnych.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl