Promowanie
Dodano: Czwartek, 11 stycznia 2018 19:50

Kraków chce się promować także przez sport

Dzisiaj z pełnomocnikiem prezydenta Krakowa ds. rozwoju kultury fizycznej Januszem Koziołem oraz Elżbietą Kantor, dyrektor Wydziału Promocji i Turystyki Urzędu Miasta Krakowa i Dariuszem Nowakiem kierownikiem Biura Prasowego odbyła się w UMK Krakowie konferencja prasowa dotycząca promocji Krakowa przez sportowców.

Dodano: Piątek, 6 lutego 2015 12:11

Global Impact Competition 2015

Celem konkursu Global Impact Competitions (GIC) jest promowanie nowatorskich projektów, które mają pozytywny wpływ na życie lokalnych społeczności. Zgłaszane projekty powinny dotyczyć poprawy jakości życia co najmniej miliona ludzi w Europie Środkowo-Wschodniej z wykorzystaniem potencjału innowacyjnych technologii.

Dodano: Sobota, 16 listopada 2013 22:24

Zakopane "przywiozło zimę" do Krakowa

Sztucznie ośnieżone samochody promowały w Krakowie zakopiańskie stacje narciarskie i nowe atrakcje sezonu zimowego 2013/2014.

Dodano: Niedziela, 18 sierpnia 2013 12:35

"Zmysłowe Podlaskie"- pod takim hasłem województwo podlaskie promuje się w Zakopanem (zdjęcia)

Akcja promocyjna województwa w sercu Tatr oparta jest na ulicznych happeningach oraz wystawie fotografii Tomasza Tomaszowskiego pt. "Zapewnia się atmosferę życzliwości. Podlaskie". Wystawę można oglądać na Krupówkach poniżej "oczka wodnego" do końca sierpnia.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl