Problem
Dodano: Poniedziałek, 14 stycznia 2019 18:25

Trudne warunki na drogach w Małopolsce i w kursowaniu MPK w Krakowie

Po przejściu śnieżycy drogi w stolicy Małopolski są bardzo śliskie. W wielu miejscach jest gołoledź. Zakorkowane są niemal wszystkie ulice w Krakowie. Bardzo wolno jedziemy obwodnicą a także trasą olkuska oraz drogami w okolicach Zabierzowa, Niepołomic i Wieliczki. Kolejna fala opadów nadciąga też z północno-zachodniej części Małopolski. Marznący śnieg pada już w okolicach Olkusza i Chrzanowa.

Dodano: Niedziela, 2 grudnia 2018 21:15

Bez pomysłu na korki na drodze do Morskiego Oka

Żadnych konkretnych rozwiązań, które w najbliższej przyszłości mogłoby poprawić sytuację na drodze do Morskiego Oka, nie przyniosła kolejna już debata, zorganizowana w Starostwie Powiatowym w Zakopanem.

Dodano: Sobota, 11 sierpnia 2018 22:10

Święto Miasta Oświęcim - utrudnienia drogowe

W związku z imprezami odbywającymi się z okazji Święta Miasta Oświęcim na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Legionów 15, w dniach 1 i 2 września 2018 roku wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym na ulicy Legionów - na odcinku drogi nr 44 i 933 pomiędzy rondami im. Kazimierza Płonki i Solidarności.

Dodano: Poniedziałek, 1 stycznia 2018 14:06

Dziesiątki tysięcy bawiących się na Rowni Krupowej i problem z opuszczeniem miasta

Według szacunków policji na zakopiańskiej imprezie sylwestrowej bawiło się 90 tys. osób. Przez całą noc służby miały moc pracy, to obyło się bez poważniejszych incydentów. Po szampańskiej nocy pojawił się kłopot - tym razem z wyjazdem z Zakopanego.

Dodano: Niedziela, 10 grudnia 2017 15:12

„Słodki Drań” – spektakl komediowy o problematyce życia z cukrzycą

Fundacja „Wstańmy Razem! Aktywna Rehabilitacja” zaprasza na spektakl teatralny o problematyce życia z cukrzycą.

Dodano: Czwartek, 2 listopada 2017 18:10

W części tarnowskich domów będzie problem z wodą

Nie tylko przerwy w dostawie wody do mieszkań, ale i utrudnienia na kilku ulicach. Część mieszkańców Tarnowa w listopadzie musi liczyć się z utrudnieniami.

Dodano: Piątek, 3 kwietnia 2015 16:23

Kobieta rzuciła się do Wisły ratując psa, sama miała problem z wydostaniem się na brzeg

Kobieta spacerowała ze swoim psem wzdłuż Wisły w rejonie klasztoru na Salwatorze. Zwierzę zerwało się ze smyczy i wskoczyło do rzeki. Właścicielka w obawie o szczeniaka rzuciła się za nim do wody.

Dodano: Piątek, 27 marca 2015 17:34

"Problemy dławiące polską przedsiębiorczość" - spotkanie z kandydatem na prezydenta Januszem Korwin Mikke (zdjęcia)

W Nowym Sączu przed dawną siedzibą Firmy Optimus przy ul. Nawojowskiej 118, gdzie obecnie mieści się „Powiatowy Urząd Pracy”, odbyła się konferencja prasowa, w której udział wzięli: europoseł Janusz Korwin-Mikke, kandydat Partii KORWiN na prezydenta RP oraz Maciej Berezowski, koordynator Partii KORWiN w Okręgu wyborczym nr 14. Tematem konferencji były problemy dławiące polską przedsiębiorczość i ich przełożenie na główne problemy społeczne w Polsce.

Dodano: Niedziela, 22 marca 2015 13:10

22 marca - Światowy Dzień Wody. Mówmy o tym

KRAKÓW. Salezjański Wolontariat Misyjny "Młodzi Światu" przypomina, że dziś obchodzimy Światowy Dzień Wody. - Celem tej międzynarodowej akcji jest zwrócenie uwagi na problem krajów Globalnego Południa - wyjaśnia Viktoria Savkiv.

Dodano: Sobota, 28 czerwca 2014 10:23

Jak powstrzymać pijanych kierowców? Spotkanie w Krakowie

Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych organizuje w Krakowie szkolenie dla samorządowców z zakresu przeciwdziałania nietrzeźwości na drogach.

Dodano: Poniedziałek, 7 kwietnia 2014 20:13

Dzieci z województwa małopolskiego wyrzucają tony kanapek - raport z badań "Talent do niemarnowania"

Rocznie Polacy wyrzucają 9 milionów ton jedzenia, co daje nam niechlubne 5 miejsce w Europie. Aby zahamować wzrost tego problemu, należy nie tylko zmienić codzienne nawyki, ale i uczyć prawidłowej postawy już najmłodszych. Wg badań „Talent do niemarnowania”, przeprowadzonych przez instytut MillwardBrown na zlecenie programu Tesco dla Szkół, co najmniej 4 500 uczniów podstawówek i gimnazjów regularnie wyrzuca zdatne do spożycia jedzenie do szkolnego kosza. Co gorsza, bardzo niska jest świadomość problemu wśród samych nauczycieli.

Dodano: Środa, 1 stycznia 2014 13:27

KPR podsumowuje sylwestrową noc

W sylwestrową noc karetki Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego wyjeżdżały 184 razy. Najwięcej problemów związanych było z nadużyciem alkoholu.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl