Prace
Dodano: Środa, 22 listopada 2017 15:25

Więźniowie pomogą mieszkańcom Tarnowa

Blisko 80 osób osadzonych w Zakładzie Karnym w Tarnowie – Mościcach i w Zakładzie Karnym w Tarnowie oraz skazanych przez sąd na karę ograniczenia wolności będzie w 2018 roku wykonywać nieodpłatne prace społecznie użyteczne na rzecz tarnowskiego samorządu.

Dodano: Czwartek, 26 października 2017 20:48

Rozkopana Rówień Krupowa (zdjęcia)

ZAKOPANE. Nowe chodniki, ścieżki, miejsca do wypoczynku i toalety za ponad 5 mln zł. Dolna Rówień Krupowa przechodzi rewitalizację.

Dodano: Sobota, 21 lutego 2015 12:34

Szczawnica: rozpoczęto prace nad ścieżką rowerową do Jaworek

Szczawnicki Urząd Miasta i Gminy szuka firmy, której zleci opracowanie dokumentacji projektowej ścieżki pieszo-rowerowej od dolnej stacji PKL w kierunku Jaworek.

Dodano: Sobota, 7 lutego 2015 18:37

Wernisaż wystawy Kamila Juraška (zdjęcia)

Prace Kamila Juraška kryją w sobie pewną tajemnicę - gdy gaśnie światło, pojawia się drugi, zupełnie inny widok. Każda praca składa się zasadniczo z dwóch obrazów. Jeden jest namalowany w tonacji jasnych kolorów, a drugi farbą fosforową, której nie widać przy zwykłym świetle.

Dodano: Poniedziałek, 4 listopada 2013 15:24

Nauka dla obronności - studenci piszą prace dyplomowe we współpracy z ZM

Gdzie na polu walki znajdują się aktualnie działa, jaki rodzaj amunicji wykorzystują , a jaki jest im najbardziej potrzebny? Na te i podobne pytania ma odpowiadać aplikacja informatyczna opracowywana przez studentów PWSZ w Tarnowie we współpracy z Zakładami Mechanicznymi Tarnów. Słuchacze kierunku elektronika i telekomunikacja, w ramach pracy dyplomowej, budują system wykorzystujący dane GPS, przeznaczony dla dowódcy wozu amunicyjnego,

Dodano: Wtorek, 15 października 2013 21:35

Prace drogowe w rejonie Chyżnego dobiegają końca (zdjęcia)

Na przejściu granicznym w Chyżnem trwa rozbiórka starej drogi objazdowej. Powadzone są także prace przy układaniu nowej nawierzchni na odcinku od mostu granicznego w kierunku Słowacji. Niedługo ruch będzie odbywał się bez konieczności objeżdżania budynków dawnego przejścia granicznego, co było do tej pory sporym utrudnieniem dla kierowców.

Dodano: Piątek, 11 października 2013 23:39

W sobotę zostanie zamknięta ulica Krzyska w Tarnowie

W sobotę 12 października zostanie zamknięta ulica Krzyska w Tarnowie. Zamknięcie dotyczy fragmentu przy skrzyżowaniu z ulicą Spokojną i jest spowodowane końcowymi pracami związanymi z rozbudową tej ulicy. Zamknięcie nastąpi w okolicach godziny 12 i potrwa cały dzień do godzin nocnych.

Dodano: Piątek, 9 sierpnia 2013 23:33

Stroje, biżuteria, sztuka wizualna, obrazy - prace Moniki Błażusiak w nowotarskich Jatkach (zdjęcia)

Na otwartej w nowotarskiej galerii wystawie "Kontrasty" prezentowane są przede wszystkim stroje. Ale są także zaznaczone inne dziedziny twórczości - druk na tkaninie, malarstwo oraz sztuka wizualna.

Dodano: Wtorek, 25 czerwca 2013 21:34

W Orawce ruszyły prace budowlane przy moście na rzece Czarna Orawa do osiedla Zawodzie

Zakres robót obejmuje roboty ziemne pod fundamenty przyczółków, deskowanie, zbrojenie i betonowanie przyczółków, wykonanie konstrukcji stalowej nośnej mostu/dźwigary i stężenia poprzeczne wraz z zabezpieczeniem antykorozyjnym, wykonanie żelbetowej płyty jezdnej mostu wraz z izolacją oraz nawierzchnią, montaż barieroporęczy oraz ułożenie krawężnika, rozbiórka starego mostu uszkodzonego przez powódź.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl