Porozumienie
Dodano: Czwartek, 12 października 2017 21:30

Sylwester z "Dwójką" ponownie w Zakopanem. Burmistrz i prezes TVP podpisali porozumienie

Prezes Telewizji Polskiej Jacek Kurski i burmistrz Zakopanego Leszek Dorula podpisali dziś umowę dotyczącą wspólnej organizacji Sylwestra 2017. Koncert z zimowej stolicy Polski będzie transmitować TVP2.

Dodano: Sobota, 11 kwietnia 2015 18:47

Porozumienie ws.projektu LIFE

W Rabce-Zdroju uroczyście podpisano porozumienie w zakresie wspólnego ubiegania się o dofinansowanie projektu zintegrowanego LIFE „Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze”. Wartość projektu to ponad 70 mln zł.

Dodano: Czwartek, 8 stycznia 2015 10:51

Ministerstwo Zdrowia i Porozumienie Zielonogórskie zakończyło negocjacje

Wszystkie przychodnie podstawowej opieki zdrowotnej w Małopolsce zostały otwarte i przyjmują pacjentów. Negocjacje Ministerstwa Zdrowia z przedstawicielami Porozumienia Zielonogórskiego trwały 15 godzin.

Dodano: Poniedziałek, 24 listopada 2014 22:00

Paweł Liszka poparł w wyborach Marka Fryźlewicza. Podpisano porozumienie pomiędzy komitetami

NOWY TARG. "Podpisaliśmy porozumienie z komitetem Pawła Liszki. Jest to współpraca programowa" - powiedział Marek Fryźlewicz. Dodał, że jeśli wygra drugą turę wyborów Paweł Liszka zostanie jego zastępcą.

Dodano: Środa, 2 kwietnia 2014 11:10

Porozumienie SG i Policji

Komendant Śląsko–Małopolskiego Oddziału Straży Granicznej ppłk SG Waldemar Hołodniuk i Komendant Wojewódzki Policji w Opolu insp. Irena Doroszkiewicz podpisali porozumienie w sprawie zasad współdziałania Straży Granicznej i Policji.

Dodano: Czwartek, 27 lutego 2014 21:37

Zakopiańskie Porozumienie Orła Białego apeluje do parlamentarzystów o ochronę mniejszości polskiej na Ukrainie

ZAKOPANE. "Rozumiejąc konieczność wspierania pro- europejskich dążeń społeczeństwa Ukrainy - uważamy, że nasze poparcie nie może być poparciem bezwarunkowym. Należy je uzależnić od spełnienia przez stronę ukraińską kilku podstawowych warunków" - piszą w apelu do do klubów parlamentarnych PIS, SP, PO, PSL członkowie Zarządu Głównego Porozumienia Orła Białego.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl