Podkarpacie
Dodano: Piątek, 12 kwietnia 2019 16:25

Małopolska i Podkarpacie będą silniej współpracować

Marszałkowie województw małopolskiego i podkarpackiego – Witold Kozłowski i Władysław Ortyl podpisali w Tarnowie deklarację o współpracy obu regionów. Nastąpiło to w trakcie wspólnego posiedzenia zarządów obu województw.

Dodano: Czwartek, 13 października 2016 13:48

Małopolscy policjanci rozbili zorganizowaną grupę przestępczą, która w Małopolsce i na Podkarpaciu stworzyła sieć mieszkaniowych agencji towarzyskich

W śledztwie prowadzonym przez policjantów z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Krakowie zatrzymano czworo członków zorganizowanej grupy przestępczej, którzy werbowali kobiety do uprawiania prostytucji i czerpali z tego korzyści majątkowe.

Dodano: Środa, 20 lipca 2016 13:58

Najdłuższa autostrada w Polsce jest już przejezdna. Otwarty został ostatni fragment A4

Dziś oddano do użytku ostatni odcinek autostrady A4 między Rzeszowem a Jarosławiem na Podkarpaciu. Oznacza to, że najdłuższa w Polsce, bo licząca 672 km autostrada, jest przejezdna na całym przebiegu. Trasą można przejechać od granicy z Ukrainą w Korczowej do granicy z Niemcami. Na trasie będą jednak lokalne utrudnienia na długości około 11 kilometrów.

Dodano: Niedziela, 7 grudnia 2014 14:25

Okradł 8 kościołów w Małopolsce i na Podkarpaciu

Policjanci wydziału do walki z przestępczością Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie, wspólnie z funkcjonariuszami z komisariatu Policji w Ciężkowicach zatrzymali mieszkańca powiatu częstochowskiego, okradającego kościoły na terenie województwa małopolskiego i na Podkarpaciu.

Dodano: Piątek, 28 lutego 2014 13:40

Małopolska i Podkarpacie - razem

W Tarnowie zorganizowane zostało wspólne posiedzenie Zarządów Województw Małopolskiego i Podkarpackiego. Wśród tematów rozmów jest m.in. Strategia Karpacka i najważniejsze projekty, jakie Małopolska i Podkarpacie mogą realizować wspólnie w oparciu o fundusze z nowej perspektywy programowej UE 2014 – 2020.

Dodano: Czwartek, 4 października 2012 16:42

II Kurs Przetrwania w Górach

W ramach projektu Frontex 2012/TRU/05 „Szkolenie personelu powietrznego”, w Czarnej na Podkarpaciu odbył się II Kurs Przetrwania w Górach. Szkoleniowe poprowadzili przedstawiciele Wydziału Lotniczego Straży Granicznej oraz Małopolskiej Grupy Poszukiwawczo Ratowniczej Państwowej Straży Pożarnej.

Reklama
Reklama
Groteska
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl