Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa
Dodano: Piątek, 3 października 2014 20:57

PPWSZ rozpoczęła kolejny rok akademicki (zdjęcia)

NOWY TARG. - Szczególnie witam studentów, zwłaszcza tych, którzy rozpoczynają studia na naszej uczelni. To wy jesteście dziś najważniejsi - mówił do zebranych w auli PPWSZ rektor Iwon Grys podczas uroczystego rozpoczęcia 14. roku akademickiego na Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej.

Dodano: Piątek, 12 września 2014 14:08

Plany PPWSZ: współpraca z KU w Rużomberoku oraz międzynarodowa konferencja n/t ochrony środowiska

NOWY TARG. Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa podejmie współpracę z Wydziałem Pedagogicznym Katolickiego Uniwersytetu (KU) w słowackim Rużomberoku. Uchwałę w tej sprawie podjęto jednogłośnie w trakcie dzisiejszego Konwentu PPWSZ.

Dodano: Poniedziałek, 8 września 2014 21:52

Zagraniczni hokeiści dołączyli do Akademickiej Drużyny PPWSZ w Nowym Targu. To Rosjanie

Pierwsi studenci-hokeiści dołączyli do nowo powstającej Akademickiej Drużyny Hokeja PPWSZ. Sześciu Rosjan od października będzie miało możliwość studiowania w Podhalańskiej Wyższej przy jednoczesnych treningach z zawodnikami Miejskiego Młodzieżowego Klubu Sportowego Podhale w Nowym Targu.

Dodano: Piątek, 27 czerwca 2014 18:22

Premiera „Romea i Julii” na deskach PPWSZ w Nowym Targu

W piątkowe przedpołudnie Aula Centrum Dydaktyczno – Bibliotecznego PPWSZ, za sprawą studentów I roku filologii angielskiej, stała się szesnastowieczną Weroną. Bynajmniej nie spokojną: premierowy spektakl „Romeo and Juliet”, na motywach dramatu Williama Szekspira w adaptacji dr Ewy Paneckiej, dostarczył widzom wielu emocji – splatały się z sobą miłość i nienawiść, honor i zemsta, życie i śmierć.

Dodano: Piątek, 9 maja 2014 17:35

Porozumienie, nowe laboratorium i europoseł na PPWSZ w Nowym Targu

Podpisanie porozumienia burmistrza Marka Fryźlewicza z rektorem PPWSZ Iwonem Grysem, otwarcie laboratorium kosmetologicznego i wizyta posła Parlamentu Europejskiego Bogusława Sonika – piątek 9 maja był w Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej dniem pełnym ważnych wydarzeń.

Dodano: Piątek, 15 listopada 2013 22:48

Konferencja o podhalańskich Żydach na Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej (zdjęcia)

NOWY TARG. „Żyli wśród nas - odkrywanie historii ludności żydowskiej Podhala” - pod tym tytułem Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa zorganizowała piątkową konferencję na temat mniejszości narodowej stanowiącej przed wojną ok. trzecią część mieszkańców Nowego Targu.

Dodano: Środa, 6 listopada 2013 13:15

Seminarium - "Żyli wśród nas – odkrywanie historii ludności żydowskiej Podhala"

Rektor Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu, Małopolski Kurator Oświaty, Burmistrz Miasta Nowy Targ - zapraszają na seminarium „Żyli wśród nas – odkrywanie historii ludności żydowskiej Podhala”, które odbędzie się 15 listopada br. o godz. 9.00 w auli głównej Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu.

Dodano: Poniedziałek, 28 października 2013 18:54

Rusza "Akademia Młodego Konsumenta"

Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Targu w ramach projektu "Podhalańska Otwarta" rozpoczyna swą działalność "Akademia młodego ekokonsumenta", która ma na celu wspieranie edukacji ekologicznej uczniów szkół podstawowych od najmłodszych lat.

Dodano: Czwartek, 26 września 2013 20:48

Konferencja naukowa "Społeczna rola architektury"

Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Targu informuje, iż do 18 października 2013 r. przyjmowane są zgłoszenia na ogólnopolską konferencję naukową „Społeczna rola architektury”, która odbędzie się w dniach 6-7 grudnia 2013 r. w PPWSZ.

Dodano: Sobota, 22 września 2012 13:49

Inauguracja z nowym rektorem

NOWY TARG. Na 5 października władze Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej wyznaczyły termin oficjalnej inauguracji nowego roku akademickiego. Po raz pierwszy od 10 lat akademickiej uroczystości nie będzie przewodniczył prof. Stanisław Hodorowicz. Jego miejsce zajmie prof. Iwon Grys, który w maju został wybrany na jego następcę.

Reklama
Reklama
Koronawirus
Najczęściej czytane
Reklama
Bajania
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl