Plener
Dodano: Wtorek, 21 lipca 2020 23:45

Plener rzeźbiarski na Marysinej Polanie (zdjecia)

W Lipnicy Wielkiej na Marysinej Polanie przy wieży widokowej odbył się plener rzeźbiarski. Artyści orawscy rzeźbili tu Anioły Niepodległości na 100-lecie przyłączenia Orawy do niepodległej Polski.

Dodano: Środa, 25 lipca 2018 21:20

13 Międzynarodowy Plener Malarski w Nowym Sączu

STAR SĄCZ. Tegoroczny Międzynarodowy Plener Malarski i Sympozjum Kultur Lokalnych potrwa do 28 lipca. Bierze w nim udział 15 artystów z Japonii, Chin, Włoch, Francji, Białorusi, Łotwy, Armenii, Węgier, Hiszpanii i Polski.

Dodano: Niedziela, 17 czerwca 2018 15:46

Wystawa plenerowa na krakowskich Plantach - „Polak wg Mrożka” (zdjęcia)

Pięć lat po śmierci Mistrza Absurdu Teatr Łaźnia Nowa zaprasza na krakowskie Planty na plenerową wystawę rysunków satyrycznych Sławomira Mrożka – dobrego ducha i przyjaciela Łaźni.

Dodano: Poniedziałek, 19 marca 2018 13:39

Grand Press Photo 2017 w Zakopanem (zdjęcia)

Ponad 200 zdjęć wykonanych przez najlepszych fotoreporterów w Polsce można obejrzeć na wystawie plenerowej na Placu Niepodległości, a to wszystko w ramach wystawy Grand Press Photo 2017, która zawitała do Zakopanego.

Dodano: Wtorek, 20 lutego 2018 11:50

Plener satyryczny „Sól w oku satyry”

W wielickiej kopalni pojawili się satyrycy, uczestniczący w plenerze „Sól w oku satyry” organizowanym przez Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka we współpracy ze Stowarzyszeniem Polskich Artystów Karykatury. Plener potrwa do 24 lutego br.

Dodano: Środa, 8 marca 2017 21:42

Plener „Solne wnętrza” (zdjęcia)

Wnętrza wielickiej kopalni od wieków przyciągają artystyczne dusze. Tu, inspirację oraz miejsca do realizacji swych pomysłów, znaleźli poeci, literaci, malarze i rzeźbiarze, filmowcy oraz fotografowie. Przekonali się, że miejsce choć piękne i wyjątkowe jest także wymagające i trudne ze względu na ograniczoną ilość światła.

Dodano: Czwartek, 1 stycznia 2015 11:16

Pożegnanie roku 2014 na krościeńskim rynku (zdjęcia)

W ostatni dzień starego roku mieszkańcy Krościenka oraz turyści mogli uczestniczyć w plenerowej imprezie przed budynkiem Gminnego Centrum Kultury.

Dodano: Piątek, 12 września 2014 12:44

I Małopolski Integracyjny Plener Malarski w Rabce-Zdroju (zdjęcia)

W rabczańskim Parku Zdrojowym odbył się I Małopolski Integracyjny Plener Malarski pod nazwą „Krajobraz bez granic”, zorganizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego i Powiatu Nowotarskiego przez Środowiskowy Dom Samopomocy „Promyk” w Rabce-Zdroju.

Dodano: Środa, 10 września 2014 01:55

Plener Malarski w Rabce-Zdroju

Dziś na terenie Parku Zdrojowego w Rabce-Zdroju odbędzie się I Małopolski Integracyjny Plener Malarski. Z kolei za tydzień, 17 września w Nowym Targu zorganizowany zostanie Piknik Integracyjny Środowiskowych Domów Samopomocy "Krajobraz bez granic". Oba wydarzenia składają się na projekt "Integracja w powiecie nowotarskim w ramach Małopolskich Dni Osób Niepełnosprawnych".

Dodano: Poniedziałek, 11 sierpnia 2014 11:02

Jan Kiepura i Marta Egghert – wyśpiewana historia miłości (zdjęcia)

W drugim dniu 48. Festiwalu im. Jana Kiepury w Krynicy pogoda sprawiła niespodziankę i przez ogromną ulewę koncert poświęcony wielkiej miłości Marty Egghert i Jana Kiepury, który pierwotnie zaplanowany był jako koncert plenerowy przed Willą Patria został przeniesiony do Starego Domu Zdrojowego.

Dodano: Niedziela, 27 lipca 2014 13:11

Wystawa plenerowa "Nowotarskie Jarmarki" podczas XIV Jarmarku Podhalańskiego

Podczas XIV Jarmarku Podhalańskiego zapraszamy na nowotarski Rynek, gdzie będzie można zobaczyć wystawę plenerową pt. „Nowotarskie jarmarki”.

Dodano: Środa, 16 lipca 2014 20:43

Techni Color zaprasza na wernisaż wystawy poplenerowej projektu Electro Color 26

Koło Naukowe Fotografii Technicolor zaprasza w sobotę 26 lipca na wernisaż wystawy poplenerowej projektu Electro Color 26.

Dodano: Piątek, 4 lipca 2014 12:00

Startuje letnia scena Nowohuckiego Centrum Kultury w Krakowie

Przez dwa miesiące w lipcowe i sierpniowe weekendy o godz. 18:00 NCK będzie organizować darmowe koncerty w plenerze. Rozpoczęcie 6 lipca - na scenie ustawionej przed budynkiem NCK wystąpi Orkiestra Wieniawa.

Dodano: Sobota, 22 czerwca 2013 01:01

Plenerowa wystawa rzeźb Michała Batkiewicza (zdjęcia)

NOWY TARG. - Ta piękna płyta Rynku pięknie przyjęła te rzeźby. Ten granit w połączeniu z brązem i blachą wyglądają tak, jakby zawsze tu były - mówił prof. Czesław Dźwigaj podczas oficjalnego otwarcia plenerowej wystawy rzeźb Michała Batkiewicza.

Dodano: Czwartek, 23 sierpnia 2012 13:25

Wystawa plenerowa „ARBORES VITAE – Ostatnia taka puszcza”(zdjęcia)

Od 1 sierpnia do 26 września br. na skwerze przy bazylice św. Franciszka z Asyżu w Krakowie można oglądać wystawę plenerową pt. „ARBORES VITAE – Ostatnia taka puszcza” . Autorem wielkoformatowych zdjęć jest Jan Walencik. Wystawa została zorganizowana przez Fundację Europejskie Centrum Ziemi.

Dodano: Sobota, 14 lipca 2012 20:33

Są młodzi i utalentowani. Próbkę swoich umiejętności zostawili w Nowym Targu (zdjęcia)

NOWY TARG. Kilkunastu studentów Instytutu Architektury Wnętrz przy Państwowej Wyższej Szkole Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu przez dwa tygodnie tworzyło rzeźby w ramach nowotarskiego pleneru "Usiądź w mieście". Tym razem tworzono nie siedziska, lecz formy abstrakcyjne.

Dodano: Sobota, 19 maja 2012 19:19

Juwenaliowy Koncert Plenerowy

Wczoraj odbył się kolejny Juwenaliowy Koncert Plenerowy. Na scenie, przed Klubem Studenckim Żaczek pojawili się: Happysad, Zabili Mi Żółwia oraz Ramzailech.

Dodano: Piątek, 18 maja 2012 17:17

Wielki Juwenaliowy Koncert Plenerowy(zdjęcia)

Wczoraj w Krakowie odbył się Wielki Juwenaliowy Koncert Plenerowy. Podczas imprezy wystąpiły gwiazdy polskiego rocka: Ira, Coma, Myslovitz (po raz pierwszy na krakowskich juwenaliach i z nowym wokalistą – Michałem Kowalonkiem, który zastąpił Artura Rojka). Na scenie zagrali również: Zakopower i Łagodna Pianka - laureat Dachoofka Festival.

Dodano: Wtorek, 11 maja 2010 23:31

Niedziela u Decjusza: „Frycek i Marcelina. Salon Chopina” - plener artystyczno-edukacyjny

Stowarzyszenie Willa Decjusza oraz Centrum Helen Doron zapraszają w niedzielę, 30 maja, od 10.30 do 18.00, na plener edukacyjny o charakterze pikniku rodzinnego. Jak co roku plener w ogrodach otaczających Willę Decjusza organizowany jest z okazji Dnia Dziecka. W nawiązaniu do obchodów Roku Fryderyka Chopina tematem wiodącym tegorocznej „Niedzieli u Decjusza” będzie życie i twórczość najwybitniejszego polskiego kompozytora i jego uczennicy, Marceliny Czartoryskiej – dawnej właścicielki Willi.

Reklama
Reklama
Hokej NT JP
Najczęściej czytane
Reklama
Groteska
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl