Plebiscyt TADEK
Dodano: Niedziela, 3 lutego 2019 20:19

Gala 6 edycji Plebiscytu TADEK na Najlepszych Instruktorów ZHP (zdjęcia)

Plebiscyt TADEK na Najlepszych Instruktorów ZHP Chorągwi Krakowskiej 2018 roku miał na celu nagrodzenie harcerzy i instruktorów Związku Harcerstwa Polskiego w Małopolsce, którzy w swojej codziennej harcerskiej działalności wykazują się szczególną inicjatywą, postawą godną naśladowania i wielkim zaangażowaniem w swoją wolontariacką pracę.

Dodano: Niedziela, 4 lutego 2018 19:20

Znamy laureatów Plebiscytu TADEK na Najlepszych Instruktorów ZHP Chorągwi Krakowskiej 2017 r. (zdjęcia)

Nowohuckie Centrum Kultury wypełniło się tłumem harcerskich instruktorów i partnerów ruchu harcerskiego w Małopolsce. Odbyła się tam bowiem Gala 5. edycji Plebiscytu TADEK 2017 na najlepszych instruktorów, organizowana przez Chorągiew Krakowską Związku Harcerstwa Polskiego.

Dodano: Piątek, 24 lutego 2017 21:58

Gala 4. edycji Plebiscytu TADEK na Najlepszych Instruktorów ZHP Chorągwi Krakowskiej 2016 roku (zdjęcia)

W Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie zorganizowana została Gala Plebiscytu TADEK na Najlepszych Instruktorów ZHP Chorągwi Krakowskiej 2016 roku. To już 4. edycja konkursu, który ma na celu nagrodzenie harcerzy i instruktorów Związku Harcerstwa Polskiego w Małopolsce, którzy w swojej codziennej harcerskiej działalności wykazują się szczególną inicjatywą, postawą godną naśladowania i wielkim zaangażowaniem w swoją społeczną pracę na rzecz młodzieży i środowiska lokalnego.

Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl