Planty
Dodano: Piątek, 13 kwietnia 2018 20:35

Wiosenna aura na Plantach w Krakowie (zdjęcia)

W słoneczną pogodę warto wybrać się na spacer po krakowskich Plantach, które coraz bardziej robią się zielone i ukwiecone.Zieleni się trawa i pojawiają się pierwsze kolorowe kwiaty.

Dodano: Wtorek, 14 listopada 2017 11:47

IV poranny Bieg dla Serca po Krakowskich Plantach

Czwarty już, poranny Bieg Po Plantach Krakowskich jest nieodzownym elementem Kongresu Kardiologia Prewencyjna 2017, którego jubileuszowa dziesiąta edycja odbędzie się w dniach 17-18 odbędzie się w Hotelu Holiday Inn w Krakowie.

Dodano: Wtorek, 21 czerwca 2016 15:55

Zwierzaki-zabawki na Plantach

Na placu zabaw w sąsiedztwie ul. Sebastiana na krakowskich Plantach pojawiło się małe ZOO. To tymczasowa aranżacja, którą po raz drugi zrealizowała instytucja kultury Województwa Małopolskiego - Muzeum Etnograficzne w Krakowie. Inspiracją do powstania tego wyjątkowego placu zabaw jest etnograficzna wystawa, jaką obejrzeć można w siedzibie muzeum, przy Placu Wolnica.

Dodano: Środa, 8 lipca 2015 14:03

Planty krakowskie po nawałnicy (zdjęcia)

Połamane drzewa, rozrzucone przez silny wiatr konary i uszkodzenia małej architektury parkowej. Planty krakowskie po nocnej nawałnicy sfotografował Tomasz Cichocki.

Dodano: Środa, 27 maja 2015 23:40

W Krakowie dobiega końca "Tydzień dizajnu"

Z tej okazji w czwartek o 18-ej przy Placu Wolnica odbędzie się debata o przestrzeni jednego z najważniejszych i najpiękniejszych miejsc w Krakowie, o krakowskich plantach.

Dodano: Poniedziałek, 22 grudnia 2014 13:05

KRAKÓW. Będzie remont torów w okolicach Plant

W połowie stycznia Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu ogłosi przetarg na przebudowę torowiska na odcinku od ulicy Piłsudskiego do ulicy Długiej. Prace mają ruszyć w połowie marca i potrwają pół roku. Wyremontowana zostanie część zniszczonych torów w okolicach Plant.

Dodano: Czwartek, 20 listopada 2014 18:17

Poranny bieg wokół krakowskich Plant

W sobotę, 22 listopada każdy będzie mógł wziąć udział w porannym joggingu wokół Plant Krakowskich. Wydarzenie odbywać się będzie przy okazji VII. Konferencji Kardiologia Prewencyjna 2014, a udział w nim wezmą m.in. lekarze kardiolodzy.

Dodano: Sobota, 15 listopada 2014 17:53

Do 17 listopada potrwa wystawa "Tatrzańska Atlantyda"

Jeszcze przez kolejne dwa dni będzie można obejrzeć na krakowskich Plantach wystawę "Tatrzańska Atlantyda". To projekt pokazujący góry przez pryzmat unikatowych archiwalnych zdjęć.

Dodano: Wtorek, 2 września 2014 20:28

Narodowe Czytanie - Henryk Sienkiewicz

NOWY SĄCZ. Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ, Miejski Ośrodek Kultury oraz Towarzystwo Literackie im. Cypriana Norwida zapraszają 6 września (sobota) o godz. 17.00 na Sądeckie Planty, przed pomnik Adama Mickiewicza. Odbędzie się tam Trzecie Narodowe Czytanie, na którym będziemy mieli okazję posłuchać TRYLOGII (we fragmentach) Henryka Sienkiewicza.

Reklama
Reklama
Groteska
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl