Piwniczna
Dodano: Wtorek, 21 kwietnia 2020 11:41

Piwniczna: nowe boisko przy Domu Wczasów Dziecięcych

Trwa budowa boiska przy Domu Wczasów Dziecięcych w Piwnicznej Zdroju – to jednostka Powiatu Nowosądeckiego.

Dodano: Środa, 30 stycznia 2019 09:00

200 zawodników wystartowało w V Biegu Popradzkim

W minioną niedzielę w Piwnicznej Zdroju odbył się V Zimowy Bieg Popradzki w narciarstwie biegowym. Zawodnicy wystartowali z polany Obidza. Mieli do pokonania dystans 7, 14 lub 21 kilometrów.

Dodano: Niedziela, 23 września 2018 16:45

50 lat „Piwniczanki”

Pracownicy Spółdzielni Pracy Piwniczanka w Piwnicznej świętowali wczoraj jubileusz 50-lecia firmy. Z tej okazji starosta nowosądecki przyznał Złote Jabłko Sądeckie osobom zasłużonym. Złożył także gratulacje dla całej załogi doceniając jej pracę.

Dodano: Czwartek, 30 listopada 2017 16:24

Przebudowa dk 87 w Piwnicznej Zdroju i Starym Sączu

W ramach prowadzonej przebudowy drogi krajowej nr 87 w Piwnicznej i Starym Sączu wzmacniana jest konstrukcja drogi, przebudowywane i budowane chodniki, odwodnienie oraz lewoskręty.

Dodano: Piątek, 10 marca 2017 11:02

Pociąg retro wraca na małopolskie tory

Cieszący się dużą popularnością zabytkowy tabor kolejowy ponownie wyjedzie na kolejowe szlaki. Historyczne składy zawitają do takich miejscowości, jak: Piwniczna, Muszyna, Krynica-Zdrój, Gorlice, Biecz, Wadowice, Żywiec, Nowy Sącz, Kraków, Wieliczka czy Zakopane.

Dodano: Niedziela, 7 sierpnia 2016 21:28

Julia Jamrozowicz została Miss World Poland Małopolski (zdjęćia)

ZAKOPANE. Miss World Poland Małopolski 2016 została Julia Jamrozowicz, I wicemiss oraz Miss Publiczności Ewelina Filipek z Krynicy-Zdroju, a tytuł II wicemiss zdobyła Angelika Małecka z z Kleczy Dolnej w powiecie wadowickim.

Dodano: Sobota, 6 sierpnia 2016 20:38

Zatrzymany oszust podający się za pracownika Urzędu Celnego. Policja apeluje o zgłaszanie się kolejnych pokrzywdzonych

Mężczyzna podający się za pracownika Urzędu Celnego i oferujący do sprzedaży sprzęt elektroniczny, który miał pochodzić z magazynu likwidowanej placówki celnej został zatrzymany i rozliczony ze swojej działalności przestępczej. Najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie śledczym. Z uwagi na to, że dopuścił się tych czynów w warunkach recydywy za kratkami może jednak spędzić 12 lat.

Dodano: Czwartek, 21 maja 2015 17:40

Od jutra zmiany w Piwnicznej

Jutro, 22 maja br. - wczesnym popołudniem będzie można przejechać nowym mostem na Popradzie w Piwnicznej. Jest to most łukowy, który zastąpił stary most w ramach inwestycji „ Udział w budowie mostu w Piwnicznej na rzece Poprad w ciągu dk nr 87 wraz z dojazdami. Po przełożeniu ruchu na nowy obiekt, tymczasowy most, który służył kierowcom na czas budowy, zostanie rozebrany.

Dodano: Czwartek, 18 grudnia 2014 11:45

Piwniczna Zdrój - wstrzymanie ruchu, dzisiaj i jutro

W związku z kontynuacją prac na ostatnim osuwisku w Piwnicznej Zdroju, na drodze krajowej nr 87 i wolniejszym wierceniu, bo prowadzonym w twardszej skale, niezbędne jest wstrzymanie ruchu publicznego na odcinku 500m przed granicą ze Słowacją.

Dodano: Piątek, 28 listopada 2014 11:59

Utrudnione przekraczanie granicy polsko – słowackiej w Piwnicznej Zdroju

W związku z przebudową drogi w Piwnicznej Zdroju, na obszarze występowania osuwisk zawężających przejazd - wprowadzone zostały ograniczenia. Droga zamykana będzie na ok. cztery godziny dziennie. Utrudnienia potrwają do połowy stycznia przyszłego roku.

Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl