Piotr Kijanka
Dodano: Wtorek, 6 marca 2018 13:42

Prokuratura potwierdza: wyłowiony z Wisły mężczyzna to Piotr Kijanka

We wtorek na zlecenie prokuratury w Zakładzie Medycyny Sądowej Collegium Medicum UJ przeprowadzono sekcję zwłok mężczyzny wyłowionego w poniedziałek przy stopniu wodnym Dąbie na Wiśle w Krakowie. Prokuratura potwierdza, że wyłowiony mężczyzna to Piotr Kijanka.

Dodano: Wtorek, 6 marca 2018 10:03

Ciało, które wyłowiono wczoraj z Wisły zostało przekazane do zakładu medycyny sądowej. Wstępne wyniki sekcji będą po południu

Ciało mężczyzny, które w poniedziałek zostało wyłowione z Wisły w Krakowie, zostanie dziś przekazane do zakładu medycyny sądowej. Identyfikacji zwłok dokona także rodzina zaginionego w styczniu Piotra Kijanki.

Dodano: Poniedziałek, 5 marca 2018 12:56

Niewykluczone, że znalezione zwłoki to zaginiony Piotr Kijanka (zdjęcia)

Na miejscu wciąż trwa akcja straży pożarnej oraz policji. Zwłoki zostały znalezione przez pracowników zapory. Rzecznik prasowy małopolskiej policji Sebastian Gleń poinformował, że nie jest wykluczone, iż są to zwłoki zaginionego Piotra Kijanki.

Dodano: Poniedziałek, 5 marca 2018 12:21

Na wysokości stopnia Dąbie wyłowiono ciało mężczyzny

Jak podaje radio RMF FM, na wysokości stopnia Dąbie wyłowiono ciało mężczyzny. Na miejscu trwa akcja straży pożarnej. Na razie nie wiadomo, jak długo ciało było w wodzie.

Dodano: Środa, 7 lutego 2018 12:13

Dalsze poszukiwania Piotra Kijanki

Specjalna Grupa Płetwonurków PR znów przeczesuje Wisłę w poszukiwaniu Piotra Kijanki. Dzisiaj sprawdzane są okolice elektrowni, póki co nie natrafiono na żaden ślad.

Dodano: Czwartek, 25 stycznia 2018 16:05

Poszukiwania Piotra Kijanki. Policja publikuje nowe nagrania

Policja nie ustaje w poszukiwaniach 34-letniego Piotra Kijanki który zaginął w nocy 6 stycznia bieżącego roku. Po godzinie 23:30 opuścił on jedną z restauracji na Placu Nowym i ślad po nim zaginął.

Dodano: Wtorek, 23 stycznia 2018 20:21

Los Piotra Kijanki nadal nieznany

Nadal nie wiadomo co mogło się stać z 34 - latkiem, który zaginał w Krakowie w dniu święta Trzech Króli.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl