Parlament
Dodano: Środa, 15 marca 2017 20:43

Spotkanie parlamentarzystów z podhalańskimi samorządowcami (zdjęcia)

Czy stacje pomiarowe, których używają podhalańskie gminy w celu określenia jakości powietrza wskazują nieprawidłowe wyniki? Takie pytanie można zadać po wypowiedzi Wiceministra Środowiska, która padła podczas spotkania parlamentarzystów z sejmowej Komisji Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa z podhalańskimi samorządowcami.

Dodano: Wtorek, 17 marca 2015 22:26

Razem dla Małopolski - o współpracy samorządowców i parlamentarzystów

Małopolscy samorządowcy i parlamentarzyści spotkali się w Krakowie, aby omówić najważniejsze dla województwa sprawy. Samorządowcy przedstawili realizowane i planowane w Małopolsce projekty w ramach m.in. ochrony zdrowia, infrastruktury transportowej czy rynku pracy i prosili o wsparcie tych inicjatyw w Warszawie.

Dodano: Niedziela, 25 maja 2014 22:50

Pierwsze wyniki wyborów do PE: PO i PiS po 19 mandatów. Małe partie przegrały

MAŁOPOLSKA. Ze wstępnych obliczeń wynika, że do Parlamentu Europejskiego wybrani zostali z naszego regionu: Thun, Sonik, Legutko, Duda, Gosiewska, Terlecki, Senyszyn, Żółtek i Siekierski.

Dodano: Niedziela, 25 maja 2014 16:27

Wybory do Parlamentu Europejskiego - najwyższa frekwencja w Krakowie

Do godz. 12:00 w wyborach do Parlamentu Europejskiego frekwencja w Krakowie wyniosła 11,34 proc. To najwyższa frekwencja w największych miastach w Polsce.

Dodano: Piątek, 28 marca 2014 12:20

Kandydaci do Parlamentu Europejskiego

Partie przedstawiły oficjalne listy kandydatów w okręgu nr 10 obejmującym Małopolskę i Świętokrzyskie w wyborach do Parlamentu Europejskiego, które odbędą się 25 maja.

Dodano: Sobota, 19 stycznia 2013 18:23

Parlamentarzyści nadal interweniują w sprawie prywatyzacji PKL

Zgodnie z zapowiedzą Ministerstwa Skarbu Państwa, oferty na nabycie PKL przyjmowane będą do 24 stycznia bt. Tymczasem posłowie Solidarnej Polski, Arkadiusz Mularczyk i Edward Siarka kolejny raz napisali interpelację do Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej w sprawie prywatyzacji Polskich Kolei Linowych.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl