Osielec
Dodano: Sobota, 17 listopada 2018 11:00

Baśnie w kolorze serca w Gminie Jordanów

Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Promocji w Jordanowie otrzymał dofinansowanie na projekt pt. Baśnie w kolorze serca w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Kultura – Interwencje. EtnoPolska 2018.

Dodano: Sobota, 27 października 2018 09:14

Partnerstwo dla książki w Jordanowie

Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Promocji w Jordanowie w którego strukturze organizacyjnej działają Biblioteki Publiczne, w okresie od września do listopada prowadzi projekt w ramach programu „Partnerstwo dla książki 2018” pod nazwą ,,PARADUJEMY ORAZ INSPIRUJEMY TAK JAK BOLEK I LOLEK, TYTUS ROMEK I ATOMEK’’.

Dodano: Środa, 30 sierpnia 2017 13:38

Mistrzostwa Polski na torze w Osielcu

W miniony weekend tor motocrossowy Przykiec koło Osielca stał się kolejną areną zmagań o punkty podczas V Rundy Mistrzostw Strefy Polski Południowej. Gospodarze Klub MTR Osielec pomimo twardego i kamienistego podłoża przygotowali dla zawodników idealne warunki do ścigania, a wszystkim fanom ryku silników wspaniałe widowisko pełne widowiskowych skoków, ostrych zjazdów i jeszcze ostrzejszych podjazdów.

Dodano: Czwartek, 1 czerwca 2017 09:47

II Runda Mistrzostw Polski w Motocrossie

W ostatni weekend maja na tor Motoklubu Olsztyn zjechała plejada najlepszych zawodników walczących o punkty Motocrossowych Mistrzostw Polski. Na starcie w stolicy Warmii i Mazur zameldowało się 232 zawodników, którzy przez dwa dni zawzięcie walczyli o najważniejsze punkty w krajowej serii we wszystkich mistrzowskich kategoriach.

Dodano: Piątek, 10 marca 2017 21:57

Świat jest w grochy kolorowe...

Kolejne spotkanie w ramach projektu Świat jest w grochy kolorowe z programu Fundacji BGK "Na dobry początek" odbyło się w Osielcu wczoraj i dziś.

Dodano: Sobota, 17 września 2016 20:13

Trzy osoby ranne w wypadku w Osielcu

Na drodze krajowej 28 między miejscowościami Rabka Zdrój - Wadowice zderzyły się dwa samochody osobowe. W wypadku poszkodowane zostały dwie osoby.

Dodano: Piątek, 29 lipca 2016 21:44

Czołowe zderzenie na trasie Wadowice-Rabka-Zdrój

Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w rejonie Osielca. Dwie osoby zostały ranne.

Dodano: Niedziela, 18 maja 2014 09:40

Akcja ratunkowa w Osielcu (zdjęcia)

"W Bystrej Podhalańskiej pod ciężarem człowiekiem osunęła się ziemia. Mężczyzna wpadł do rwącej rzeki. Dzięki szybkiej reakcji strażaków nieszczęśnika wyciągnięto z wody dopiero miejscowość dalej w Osielcu. Patrząc na stan wody w rzece przeżył cudem" - pisze Czytelnik.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl